Tokat Yağıbasan Medresesi İrfan Sohbetleri Devam Ediyor

featured

Yağıbasan Medresesi İrfan Sohbetleri kapsamında Valilik, Belediye ve Üniversitemiz işbirliği ile düzenlenen “İnsanın Huzur Arayışı” konferansı gerçekleştirildi. Yağıbasan Medresesinde düzenlenen programa Tokat Vali Yardımcısı Osman SARI, Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Rektör Yardımcıları, Dekanlar, Müdürler, Genel Sekreter ve vatandaşlar katıldı.

Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ yapmış olduğu konuşmada, “Huzur belki de insanoğlunun en kadim varoluşsal arayışlarından biri şüphesiz ki ve bizler ne şanslıyız ki huzurun ancak Huzur’da olmakla elde edilebileceğine inanan bir toplumun üyeleriyiz. Yeter ki modern zamanlarda artık hakkını veremediğimiz bu fırsata yeniden ve daha güçlü bir şekilde sarılalım” ifadelerine yer verdi. Rektör Yılmaz, hocalarımızın insanın huzur arayışı hakkında paylaşacağı engin bilgilerden dolayı teşekkürlerini ileterek konuşmasını sonlandırdı.

tokat son dakika haberlerine göz atmak için hemen tıklayın!

“İnsanın Huzur Arayışı” konferansında Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Psikiyatrist Prof. Dr. Kemal SAYAR ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Üyesi Psikoloji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet DİNÇ konuşmacı olarak yer aldı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Yağıbasan Medresesi İrfan Sohbetleri Devam Ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir