Tokat Valiliği Tayini Çıkan Milli Eğitim Müdürü İçin Program Düzenledi

featured

Vali Dr. Ozan Balcı ev sahipliğinde, Tokat İl Milli Eğitim Müdürü iken Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Murat Küçükali için veda yemeği düzenlendi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Küçükali’ye Tokat’ta yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Veda yemeğinde konuşan Vali Balcı; “Tokat’ın eğitim alt yapısı sağlam. Milli Eğitim Müdürümüz de gerek projelerde gerekse gelecek vizyonunun çizilmesinde Tokat eğitim camiası ile birlikte velilerin desteğiyle, çok güzel işlere imza attı.” dedi.

Tokat Valiliği koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen işlerden bahseden Vali Dr. Ozan Balcı; “Tokat deprem bölgesi olduğu için 102 okul yıkılarak yeniden yapıldı. 52 okul da güçlendirmelerle yapıldı. Bu kapsamda neredeyse bütün derslikler elden geçirilmiş oldu. Okul kütüphaneleri yapıldı. Onun dışında diyabet hastası, çölyak hastası çocuklardan özel eğitim kampüslerine kadar, etüt merkezlerinden, kitaba, spora kadar çok değerli işler yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Bu işlerde kendisi İl Milli Eğitim Müdürü olarak aşkla şevkle, pes etmeden memleket millet için ekibiyle beraber arı gibi çalıştı. Çok güzel işlerin de üretilmesine katkı sağladı. Tokat’ta her zaman güzel işler olur. Örneğin şu anda tam dört yüz tane okul kütüphanesi yapılıyor. Türkiye’nin ilk müstakil Bebek ve Çocuk Kütüphanesi Tokat’ta. Yine Tokat’ta voleybol, basketbol sahası olmayan okul kalmadı.” ifadelerini kullandı.

VALİ DR. OZAN BALCI’DAN KÜÇÜKALİ’YE TEŞEKKÜR

Konuşmasının sonunda Vali Dr. Ozan Balcı, Küçükali’ye teşekkürlerini ileterek şunları söyledi; “Milli Eğitim Müdürümüz Diyarbakır’a atandı. Türkiye’mizin en güzel illerinden biri olan Diyarbakır’da da çok güzel işlere imza atacağına inanıyorum. Tokat’ımıza değerli hizmetler yaptı. Tokat’ımıza yaptığı tüm hizmetleri için çok teşekkür ediyorum. Ona destek veren kıymetli eşi hanımefendiye de teşekkür ediyorum. Çocuklarına başarılar diliyorum. Şahsında, ekibine, okul müdürlerimize, ilçe müdürlerimize, öğretmenlerimize, ona destek veren bütün arkadaşlarımıza ve eğitim camiamıza çok teşekkür ediyorum. Allah yolunu açık etsin.”

Veda programına Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Tokat Cumhuriyet Savcısı Fatih Çoban, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Tokat İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Bahri Bostancı, İl Müdürleri ve davetliler katıldı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Valiliği Tayini Çıkan Milli Eğitim Müdürü İçin Program Düzenledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com