takip et takip et
Manşet

2 Nisan 2020 - 08:58:28

Tokat Valiliği koordinesinde, 7000 koli gıda, 7000 koli temizlik malzemesinden oluşan Vefa Sosyal Destek kolileri hazırlandı.

Tokat Valiliği koordinesinde, 7000 koli gıda, 7000 koli temizlik malzemesinden oluşan Vefa Sosyal Destek kolileri hazırlandı. İçişleri Bakanlığı başlattığı, Valilik koordinesinde tüm kaymakamlarımızın yürüttüğü, bütün kamu kurum ve kuruluşlarımızın personelinin yer aldığı Vefa Sosyal Destek Grubumuzla 7/24 vatandaşlarımızın yanındayız, yakınındayız. Valilik koordinesinde, 7000 koli gıda, 7000 koli temizlik malzemesinden oluşan Vefa Sosyal Destek kolileri hazırlandı. […]

Tokat Valiliği koordinesinde, 7000 koli gıda, 7000 koli temizlik malzemesinden oluşan Vefa Sosyal Destek kolileri hazırlandı.

İçişleri Bakanlığı başlattığı, Valilik koordinesinde tüm kaymakamlarımızın yürüttüğü, bütün kamu kurum ve kuruluşlarımızın personelinin yer aldığı Vefa Sosyal Destek Grubumuzla 7/24 vatandaşlarımızın yanındayız, yakınındayız.

Valilik koordinesinde, 7000 koli gıda, 7000 koli temizlik malzemesinden oluşan Vefa Sosyal Destek kolileri hazırlandı. Tokat genelinde, yalnız yaşayan veya kimsesi olmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza teslim ediliyor.

Devletimizden gayri kimsesi olmayan biçare ve kimsesizlerin her zaman yanındayız, yakınındayız. Milletimizin emrindeyiz, hizmetindeyiz. Sıkıntısı olan vatandaşlarımız, ilçelerde Vefa Sosyal Destek Grubu Ofislerine ve Tokat merkezde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına müracaat edebilir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR