TOKAT TARIM FUARINDA DEĞİŞİM SİNYALİ

fyurdakul3 ay önce1 dakika okuma süresi.207 Okunma
?php the_title(''); ?>

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2018 yılında yedincisi düzenlenen Tokat Tarım Fuarı’nın 2019 yılı hazırlıklarına başlandı. Bu yıl sekizinci düzenlenecek fuarla alakalı Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr Ali Çelik, organizatör firma olan Atlas Fuarcılık’ın Genel Müdürü Fevzi Atasagun ile bir araya geldi. Başkan Çelik, Tokat Tarım Fuarının zamanı, düzenleme komitesi […]

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2018 yılında yedincisi düzenlenen Tokat Tarım Fuarı’nın 2019 yılı hazırlıklarına başlandı. Bu yıl sekizinci düzenlenecek fuarla alakalı Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr Ali Çelik, organizatör firma olan Atlas Fuarcılık’ın Genel Müdürü Fevzi Atasagun ile bir araya geldi. Başkan Çelik, Tokat Tarım Fuarının zamanı, düzenleme komitesi ve yeri ile ilgili değişiklikler yapılmasına yönelik adımlar atılacağına dikkat çekerek içeriğiyle ilgili de bir takım yenilikler olacağını söyledi.


"TOKAT TARIM FUARINDA DEĞİŞİM SİNYALİ konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere TOKAT TARIM FUARINDA DEĞİŞİM SİNYALİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TOKAT TARIM FUARINDA DEĞİŞİM SİNYALİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60