takip et takip et
Manşet

22 Şubat 2021 - 21:16:08

TOKAT STK’LARINDAN AV. ÖZLEM ZENGİN’E DESTEK MESAJI

Tokat’ta STK Başkanları ve Temsilcileri, Ak Parti Tokat Milletvekili Avukat Özlem Zengin’e sosyal medya üzerinden yapılan ahlak dışı çirkin saldırıları kınamak ve Zengin’in yanında olduklarını belirtmek için akşam saatlerinde bir araya gelerek basın açıklaması düzenledi. Tokat Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen basın açıklamasını, grup adına Tokat TSO Başkanı Dr. Ali Çelik dile getirdi. Başkan Çelik’in […]

Tokat’ta STK Başkanları ve Temsilcileri, Ak Parti Tokat Milletvekili Avukat Özlem Zengin’e sosyal medya üzerinden yapılan ahlak dışı çirkin saldırıları kınamak ve Zengin’in yanında olduklarını belirtmek için akşam saatlerinde bir araya gelerek basın açıklaması düzenledi.
Tokat Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen basın açıklamasını, grup adına Tokat TSO Başkanı Dr. Ali Çelik dile getirdi. Başkan Çelik’in STK’lar adına yaptığı basın açıklaması şu şekilde:
“Milletvekilimiz Av. Özlem Zengin hanımefendi şehrimizin yetiştirdiği emeği, gayreti, mücadelesi ve birikimi ile buralara gelmiş önemli bir değerdir.
Kendisinin yaptığı açıklamalar çarpıtılarak farklı mecralara çekilmektedir. Sn. Zengin kasıtlı ve bilinçli bir linç girişimi ile karşı karşıya bırakılmıştır. Bir hanımefendiye yakışmayacak kültür ve inancımızla bağdaşmayacak kadar çirkin ve seviyesiz üslubu kınıyoruz. Bu tarz girişimler toplumsal barışa ve birliğimize zarar vermektedir. Tokatlı tüm sivil unsurlar ve STK’lar bir ve bütün olarak vekilimizin yanındayız. Kendisini desteklediğimizin bilinmesini istiyoruz. “

Dr. Ali Çelik Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı
Fehmi Çankaya Tokat Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı
Fatih Aksoy MÜSİAD Başkanı
Ahmet Hamdi Aydoğan S.S. Tokat Esnaf ve Kefalet Kooperatif Başkanı
Sezai Demir S.S. Yeni Tokat Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı
İlhan Köten Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği
Ahmet Dökülen Tokat Ziraat Odası Başkanı
Bekir Yurtbay TESOB Başkan Vekili
Ali Demir Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı
Turan Saldırıcıer Koyun – Keçi Birlik Başkanı

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR