Tokat Reşadiyeli Kıbrıs Gazisi Hüseyin Demirci Kendi Topraklarında Son Yolculuğuna Uğurlandı

featured

Tokat doğumlu bir Kıbrıs gazisi daha hakkın rahmetine kavuşmuştu. Tokat Kıbrıs Gazileri Dernek Başkanı Bilal Özmen, İstanbul’da ikamet ettiği için Tokat Şubesine kayıtlı olmayan Tokat Reşadiyeli Kıbrıs Gazisi Hüseyin Demirci’ye Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diledi.  Tokat’ta hali hazırda 216 Kıbrıs ve Kore gazisinin derneğine kayıtlı olduğunu, bunlardan 18’in gazinin kendisi vefat ettiği için eşlerinin üyeliğinin devam ettiğini belirtti.

Reşadiye’den hemşehrimizin ilettiği bilgi ve fotoğraflar oldu. Edinilen bilgilere göre, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Reşadiye Kaymakamı Ahmet Tan, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Kurum Amirleri ve Soğukpınar köylüler ile birlikte Kıbrıs Gazisi Hüseyin Demirci’nin Reşadiye Soğukpınar Köyü’nde kılınan cenaze namazına katıldı. Merhumun cenazesi Emirşeyh Yakup Türbe mezarlığına defnedildi. Türbede dualar yapıldı.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu beraberindeki heyetle Soğukpınar köyüne geçerek taziye alanda cenaze yakınlarına ve Soğukpınar köyü vatandaşlarına taziyelerini sundu. İstanbul’dan gazeteci hemşehrimiz Bayram Güvercin de gazi ailesiyle birlikte memleketi Reşadiye’ye geldi ve aileyi bir an olsun yalnız bırakmadı.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Reşadiyeli Kıbrıs Gazisi Hüseyin Demirci Kendi Topraklarında Son Yolculuğuna Uğurlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com