TOKAT MİLLETVEKİLLERİNDEN TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOYA ZİYARET

featured

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Milletvekili Av. Özlem Zengin, Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt ve Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Tokat’ın Kültür ve Turizm yatırımlarının ve tanıtımının değerlendirildiği görüşmede Milletvekilleri Bakanı Tokat’a davet etti.
Milletvekilleri ziyaret hakkında yaptıkları açıklamada şu sözlere yer verdi;
‘TBMM Genel Kurulunda ülkemizin 2022 Yılı Merkezi Yönetim bütçesini görüşürken bir yandan da Tokatla ilgili yatırımları ve projeleri takip etmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda Tokat Milletvekilleri olarak Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir görüşme gerçekleştirdi.
Tarih ve turizm kenti Tokat’ımızın devam eden ve planlanan yatırımlarını görüştük. 900 adımda 900 yılı yaşatan şehrimizin, her biri cazibe merkezi olan ilçelerimizin tanıtımı ve turizm sektöründen yeterli payı almasına yönelik projelerimizi değerlendirdik. İnanıyoruz ki adeta bir açık hava müzesi olan Tokat’ımız önümüzdeki dönemde turizm sektörünün parlayan yıldızlarından biri olacaktır.Bakanın Tokata; Anadolu’nun saklı tarihini yerinde görmeye davet ederken, görüşmede gündeme getirdiğimiz konulara gösterdiği ilgiden dolayı kendisine teşekkür ediyor, ziyaretimizin Tokat için hayırlı olmasını diliyoruz.’dedi…

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT MİLLETVEKİLLERİNDEN TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOYA ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com