TOKAT MİLLETVEKİLLERİN’DEN SPOR BAKANI KASAPOĞLUNA ZİYARET

featured

24 Haziran 2018 seçimlerinden sonra Ak Parti Tokat Milletvekilleri Özlem Zengin, Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan’ın uyumlu çalışmaları ve Tokat için göstermiş oldukları gayretli çalışmalar bir çok İl’e örnek teşkil etmeye ve Tokat devlet yatırımlarından en üst düzeyde faydalanmaya devam ediyor.
Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek İl Merkezi, İlçeler ve Beldeler ile alakalı talepleri dile getirdiler.
2020 yılında yapılan protokol kapsamında Merkez, İlçe ve Beldelerde yapımları devam eden projelerden dolayı teşekkür eden Beyazıt ve Arslan,
Tokat Kapalı Spor Salonu,
Tokat Güreş Eğitim Merkezi,
Niksar Kapalı Spor Salonu,
Erbaa, Niksar, Reşadiye, Zile ve Almus Yüzme Havuzu,
Zile Gençlik Merkezi,
Reşadiye Gençlik Merkezi,
Başçiftlik Kayak Merkezi’ne bungalov evler,
Tokat geneline halı sahalar,
Tokat Engelliler Kampüsü içerisine butik spor salonu ve yüzme havuzunun 2021 yılı yatırım kapsamına alınması taleplerini Sayın Kasapoğlu’na ilettiler.
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tokat’lı genç sporcularımızın yerel, ulusal ve uluslararası alanda almış oldukları başarılarını ilgi ve gururla takip ettiğini, taleplerin 2021 yılı yatırım programı kapsamına alınacağı müjdesini verdi. Spor merkezlerimizin Tokat’a, Tokat’lı gençlere şimdiden hayırlı olmasını ve bu taleplerin özellikle takipçisi olacağını Beyazıt ve Arslan’a iletti.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT MİLLETVEKİLLERİN’DEN SPOR BAKANI KASAPOĞLUNA ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com