takip et takip et
Dünya

24 Aralık 2020 - 14:03:13

TOKAT MİLLETVEKİLLERİ ASLAN VE ZENGİN BAKAN SELÇUĞU ZİYARET ETTİ

Tokat Milletvekilleri Grup Başkanvekili Av. Özlem Zengin ile Av.Mustafa Aslan birlikte Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’u ziyaret etti. Tokat’la ilgili projeleri ve çalışmaları değerlendirdiği ziyarette Sayın Bakan kurumlarım talepleri konusunda desteklerini istedik. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını döneminde Sayın Cumhurbaşkanın talimatları ve Bakanlığın koordinasyonunda yürütülen Sosyal Destek Kalkanı programı […]

Tokat Milletvekilleri Grup Başkanvekili Av. Özlem Zengin ile Av.Mustafa Aslan birlikte Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’u ziyaret etti. Tokat’la ilgili projeleri ve çalışmaları değerlendirdiği ziyarette Sayın Bakan kurumlarım talepleri konusunda desteklerini istedik.
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını döneminde Sayın Cumhurbaşkanın talimatları ve Bakanlığın koordinasyonunda yürütülen Sosyal Destek Kalkanı programı kapsamında süresi uzatılan Kısa Çalışma Ödeneği ve diğer destekleri değerlendirdik. Esnafımızın ve hemşehrilerimizin pandemi sürecinden en az şekilde etkilenmesine yönelik verilen destekleri konuştuk.
Geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılan ve birkaç gün sonra yer teslimi yapılacak olan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü binası için Sayın Bakana teşekkür ederken, ilimizin önemli bir ihtiyacını karşılayacak olan Bakım Rehabilitasyon Merkezi projemizi değerlendirdik. Kampüs içinde bulunan Bakım Rehabilitasyon Merkezi, Aile Yaşam Merkezi, Çocuk Evleri Sitesi ve Spor Kompleksi ile tüm hemşehrilerimize hizmet verecek olan projemizle ilgili desteklerini talep ettik.
İlimiz genelinde ve ilçe Sosyal Hizmet Merkezlerimiz ile Çocuk Destek Merkezlerimizde hemşehrilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesi için personel tahsisini, Zile, Reşadiye ve Turhal ilçelerimize kiralama yöntemiyle araç tahsis edilmesine dair taleplerimizi paylaştık.
Bizleri ilgiyle karşılayan Sayın Bakanımıza ilimize ve hemşehrilerimize verdiği destekler nedeniyle teşekkür ediyor, yapılacak tüm yatırımların ve projelerin Tokat’ımıza hayırlı olmasını diliyoruz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR