TOKAT MİLLETVEKİLİ VE ADALET KOMİSYON ÜYESİ Av.MUSTAFA ARSLAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

featured

Aziz milletimizin türlü imkansızlıklara rağmen onur mücadelesi verdiği Kurtuluş Savaşı sonrasında kurulan Cumhuriyetimizin 99. yılını kutluyoruz.
Köklü bir medeniyetin mirasçıları olan bu aziz millet zor şartlara ve türlü imkansızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmamış, bağımsızlığından asla taviz vermemiş ve imanla, kararlılıkla sürdürdüğü istiklal mücadelesini zaferle neticelendirmiştir. Kurtuluş Savaşı sonrasında aziz şehitlerimizin kanıyla can verilen topraklarımızda kurulan Türkiye Cumhuriyeti her dönem karanlık odakların hedefinde olmaya devam etse de aziz milletimiz birliği ve beraberliğiyle türlü tehditlerin üstesinden gelmiştir.
Geçtiğimiz 99 yılda ülkemiz demokrasi başta olmak üzere eğitim, ulaştırma, ekonomi ve sağlık gibi birçok alanda önemli yol almış, köklü tarihi, zengin kültürü ve jeopolitik konumuyla bölgemizin ve İslam dünyasının umudu olmuştur. Milletimizin her ferdine ve bizlere düşen görev tarihimizden ve kadim değerlerimizden aldığımız güçle Cumhuriyetimizin 100. yılında dünyanın en güçlü ve en gelişmiş ülkeleri arasında yer almaktır.
Ülkemiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde geçtiğimiz 20 yılda devrim niteliğinde kalkınma hamleleri gerçekleştirmiş, 2023 hedefleri, 2053 vizyonu ile geleceğimiz için yeni bir perspektif ortaya koymuştur. Hayata geçirilen kalkınma altyapısı üzerine inşa edilecek yeni dönem ise Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi ‘Türkiye Yüzyılı’ olacaktır. Türkiye Yüzyılı birlikteliği, dayanışmayı, barışı, huzuru ve güveni içeren bir anlayışın yansımasıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’ü ülkemizin en büyük atılımının başlangıç noktası haline getirecek olan Türkiye Yüzyılı; sadece milletimizin değil, bölgemizle ve dostlarımızla birlikte tüm insanlığın önünde açılan yeni bir ufkun müjdecisi olacaktır.
Bu düşüncelerle, bu anlamlı günde başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal olmak üzere istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, gösterdikleri fedakarlıkla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anıyor, hemşehrilerimizin ve aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

 

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT MİLLETVEKİLİ VE ADALET KOMİSYON ÜYESİ Av.MUSTAFA ARSLAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com