takip et takip et
Manşet

23 Kasım 2020 - 13:16:42

TOKAT MİLLETVEKİLİ Av.YUSUF BEYAZITIN KORONA TEDAVİSİ BİTTİ

Bir süredir hastanede geçen tedavi sürecimi bugün itibari ile tamamlamış bulunmaktayım. Şehir hastanelerimizi ülkemize kazandıran ve sürecimi yakinen takip eden Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’a, hastalığımın başından beri desteği ile her zaman yanımda olan Sağlık Bakanımız Sn.Fahrettin KOCA’ya, Hastalığım sürecinde büyük özveri ile çalışan kıymetli hocam Doç. Dr. İhsan ATEŞ ve ekibine, ilgi ve alakalarını […]

Bir süredir hastanede geçen tedavi sürecimi bugün itibari ile tamamlamış bulunmaktayım.

Şehir hastanelerimizi ülkemize kazandıran ve sürecimi yakinen takip eden Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’a, hastalığımın başından beri desteği ile her zaman yanımda olan Sağlık Bakanımız Sn.Fahrettin KOCA’ya, Hastalığım sürecinde büyük özveri ile çalışan kıymetli hocam Doç. Dr. İhsan ATEŞ ve ekibine, ilgi ve alakalarını eksik etmeyen hekimlerimize ve hemşirelerimize, gece gündüz demeden büyük bir adanmışlıkla çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza, süreç boyunca iyi dileklerde bulunan Bakanlarımıza, Milletvekili arkadaşlarıma ve Bakan Yardımcılarımıza, arayan soran, dualarını hiçbir zaman eksik etmeyen dostlarıma, sevgili hemşehrilerime ve tüm vatandaşlarımıza sonsuz minnet ve şükranlarımı arz ediyorum.

Tüm hastalarımıza Rabbimden acil şifalar diliyor; salgın ile mücadelede tüm vatandaşlarımızdan maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet etmelerini istirham ediyorum.

Yusuf BEYAZIT
AK Parti Tokat Milletvekili


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR