takip et takip et
Manşet

7 Nisan 2020 - 11:52:08

TOKAT MİLLETVEKİLİ Av. Mustafa Aslanın BERAT GECESİ KUTLAMA MESAJI

Kıymetli hemşehrilerim; Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi, Allah’ın rahmetinin yeri ve göğü kapladığı Berat Gecesine ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Rabbim bu mübarek gecede yapacağımız ibadetleri, edeceğimiz duaları kabul etsin. Tarih boyunca çeşitli salgınlar yaşayan insanlık bugün de Kovid-19 virüsüyle karşı karşıyadır. Çin’den başlayarak kısa sürede tüm dünyaya yayılan bu salgın, ülkemizde de görülmüş ve maalesef can kayıpları yaşamamıza […]

Kıymetli hemşehrilerim;

Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi, Allah’ın rahmetinin yeri ve göğü kapladığı Berat Gecesine ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Rabbim bu mübarek gecede yapacağımız ibadetleri, edeceğimiz duaları kabul etsin.

Tarih boyunca çeşitli salgınlar yaşayan insanlık bugün de Kovid-19 virüsüyle karşı karşıyadır. Çin’den başlayarak kısa sürede tüm dünyaya yayılan bu salgın, ülkemizde de görülmüş ve maalesef can kayıpları yaşamamıza neden olmuştur. Dünya genelinde bütün ülkeler Kovid-19 virüsüne karşı farklı tedbirler alarak mücadele etmektedir. Türkiye, en başından beri gelişmeleri yakından takip etmiş, virüsün Çin’de görülmesinden sonra Sağlık Bakanlığımız tarafından oluşturulan Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda gerekli önlemler alınmıştır.

Milletimizin bu salgını en az zararla atlatması için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hükümetimiz, Sağlık Bakanlığımız ve ilgili kurumlarımız birçok tedbir almıştır. 18 yıldır yapılan yatırımlarla dünyadaki çoğu ülkeden daha güçlü olan sağlık sistemimiz, sağlık çalışanlarımızın üstün gayreti ve milletimizin ferasetiyle inşallah bu salgını atlatacaktır. Millet olarak bizlere düşen görev;  hükümetimizin aldığı tedbirlere uyarak, kendimizi ve yakınlarımızı korumaktır.

Bu vesile bu salgında milletimizin sağlığı için canla başla çalışan sağlık personelimize ve evlerinde kalarak salgının yayılmasına engel olan hemşehrilerimizin ihtiyaçları için çalışan kolluk kuvvetlerimize teşekkür ediyorum.

Vatanı için görevi esnasında yaralanan gazilerimize sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyor, şehitlerimizi ve  bu salgında vefat edenleri rahmetle yâd ediyorum.

Hiçbir virüsün Türk Milletinin birliğinden, beraberliğinden ve aldığımız tedbirlerden güçlü olmadığını hatırlatarak aziz milletimizin ve  hemşehrilerimizin Berat Kandilini kutluyor, insanlık için, İslam alemi için kurtuluşa ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR