TOKAT MİLLETVEKİLİ Av.MUSTAFA ARSLAN İTALYADA RESMİ TEMASLARDA BULUNDU

featured

AK Parti Genel Merkezi tarafından görevlendirilen Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan geçtiğimiz hafta sonu İtalya’da gurbetçilerimizle buluştu.
Yurt dışı saha çalışmaları kapsamında İtalya’nın Imperia, Lecco, Como ve Milano şehirlerinde esnaflarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ve gurbetçilerimizi ziyaret eden Arslan, ziyareti hakkında şu açıklamaları yaptı;
‘AK Parti Genel Merkezimizin görevlendirmesiyle hafta sonu İtalya’da gurbetçilerimizle buluştuk. Gurbetçilerimizi ziyaretimiz öncesinde Imperia şehrinde Belediye Başkanı Claudio Scajola ile bir görüşme yaptık. Türkiye ile İtalya arasındaki ilişkileri değerlendirdiğimiz görüşmede Imperia’da yaşayan Türk vatandaşlarımızdan, Türk esnafından övgüyle ve memnuniyetle bahseden Sayın Başkanın değerlendirmeleri bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Imperia’da Avrupa Milli Görüş Teşkilatları Lokali ve Diyanet Camii Lokalinde memleket hasretiyle yüreği gurbette atan vatandaşlarımızla bir araya geldik. Sonrasında Lecco’da Alevi-Bektaşi Kültür Derneğimizde vatandaşlarımızla bir araya gelerek ülkemizi ve dünya gündemini değerlendirdik. Milano Diyanet Camii Lokali ve Como Diyanet Camii Lokali’nde hemşehrilerimizle buluştuk. Yine Como şehrinde esnafımızı ziyaret ederek ekonomik hayata dair değerlendirmelerini dinledik.
Gurbette yaşayan vatandaşlarımızla ülkemiz arasında köprü vazifesi gören Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) temsilcilerimizin de katılımıyla yaptığımız ziyaretlerde memleketimizden ve Sayın Cumhurbaşkanımızdan tüm hemşehrilerimize selam götürdük.
Yurt dışında olsalar da yürekleri bizimle, Türkiye sevdasıyla atan, al bayrağımıza ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerini gururla haykıran ve gerçekleştirdiğimiz ziyarette bizi samimiyetle karşılayan tüm gurbetçi vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. ‘

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT MİLLETVEKİLİ Av.MUSTAFA ARSLAN İTALYADA RESMİ TEMASLARDA BULUNDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com