TOKAT İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN HUZUR TOPLANTISI

featured

İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan ERDOĞAN başkanlığında, Emniyet Müdürlüğümüz Polis lokalinde 08.11.2022 günü “Huzur Toplantısı” düzenlenmiştir. Toplantıya 42 Mahalle Muhtarıyla, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Asayiş Şube Müdürü, Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Şube Müdürü, Çocuk Şube Müdürü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Terörle Mücadele Şube Müdürü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü, Trafik Denetleme Şube Müdürü, Asayiş Ekipler Amiri, GOP Polis Merkezi Amiri ve Karşıyaka Şehit Ferhat KOÇ Polis Merkezi Amiri katıldı.
Toplantıda; İlimizde mevcut olan kamu düzeni ve güven ortamının korunması, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşamalarına devam etmeleri, sunulan emniyet hizmetlerinin etkinliğinin artırılması, sorunların çözümü noktasında vatandaşlarımızın talep ve önerilerinin doğrudan öğrenilmesi amacıyla 42 mahalle muhtarı ile karşılıklı istişarelerde bulunulmuştur.
Vatandaşlar tarafından muhtarlara iletilen talep ve istekler doğrultusunda ilgili Şube Müdürlerince gerekli bilgilendirmeler yapılarak, görüşülen konularla ilgili olarak değerlendirme ve çalışmalar yapıldı
.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN HUZUR TOPLANTISI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com