Tokat İl Emniyet Müdürlüğü’nden Büyük Başarı: Kaçakçılık Operasyonuyla Ele Geçirilen Malzemeler Şaşırttı

featured

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, yoğun bir operasyonla il merkezinde gerçekleştirilen kaçakçılıkla mücadele kapsamındaki çalışmalara dair detaylı bir rapor açıkladı. 10 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilen operasyonda, ekipler tarafından bir ikamet ve bir araç üzerinde yapılan aramalarda önemli miktarda kaçak malzeme ele geçirildi.

Operasyon neticesinde, 3 adet elektronik/kompresörlü sigara sarma makinası, 1 adet hava kompresörü, 140,000 dal doldurulmuş makaron, 54,000 dal boş makaron, 64 kg kıyılmış tütün ve 1,100 adet kilitli poşet bulundu. Toplamda 1100 adet kilitli poşet içerisinde bulunan malzemeler, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele kapsamında yapılan titiz çalışmalar sonucunda ortaya çıkarıldı.

Yapılan operasyon sonrasında, suç unsurları tespit edilen 2 şüpheli hakkında “5607 SKM” suçundan adli işlem başlatıldı. Kaçak malzemelerin ele geçirilmesiyle ilgili detaylı soruşturmanın devam ettiği belirtildi. Kamuoyuna yapılan bu açıklama, emniyet güçlerinin kararlılığını vurgulayarak, kaçakçılıkla mücadelede alınan önemli bir başarıyı kamuoyuyla paylaşmış oldu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat İl Emniyet Müdürlüğü’nden Büyük Başarı: Kaçakçılık Operasyonuyla Ele Geçirilen Malzemeler Şaşırttı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com