TOKAT İL BAŞKANI ALDEMİRDEN ÖZEL GÜNDEM AÇIKLAMASI

featured

Ak Parti Tokat İl Yönetim kurulu İl Başkanı Cüneyt Aldemir başkanlığında özel gündemle bir araya geldi. 10 Şubat 2021 tarihinde yapılan Ak Parti Tokat 7. Olağan İl Kongresinin 1. Yıldönümü ana gündemiyle gerçekleşen il yönetim kurulu toplantısına Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum İl Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Merkez İlçe Başkanı katıldılar.
İl başkanı Cüneyt Aldemir başkanlığında yapılan toplantıda geçen bir yılda gerçekleşen teşkliat faaliyetleri, siyasi çalışmalar, yatırımlar, genel siyasi gündemler, ziyaretler, ilimize gelen bakan, genel başkan yardımcıları, grup başkan vekilleri, milletvekilleri ve diğer ziyaretçilerimizle yapılan temel atma, açılış, toplantı ve ziyaretler, birim başkanlıklarımızın, komisyonlarımızın, kadın ve gençlik kollarımızın, koordinatörlerimizin, tüm ilçelerle birlikte gerçekleşen tüm teşkilat faaliyetlerinin değerlendirildi.
İl Başkanı Cüneyt Aldemir yaptığı konuşmada, ‘’nasıl ki Ak Parti kurulurken milletimizle birlikte bir ve beraber yola çıktıysak aynı heyecan ve ilk günki aşkla milletimizle birlikte olmaya devam ediyoruz. Son bir yılda da salgın şartlarının elverdiği ölçülerde sahada ve hemşehrilerimizle bir ve beraber olduk, toplantılarımızı kısıtlamalarda telekonferans yöntemiyle evden ve her daim hiç aksatmadan partimizde yaptık, il binamızda vatandaşlarımızla bir araya geldik, teşkilatlarımızı, ilçelerimizi her daim ziyaret edip çalışmalarda bulunduk, sivil toplum örgütlerimizle görüştük, esnaf ziyaretlerimizi ihmal etmedik, ev ziyaretlerimizi aksatmadık, sosyal faaliyetlerimiz aralıksız devam etti, toplumun her kesimiyle bir araya geldik, her fırsatta milletimize koştuk, bütün yatırımlarımızı ve faaliyetlerimizi tüm teşkilatlarımızla birlikte özellikle Genel başkan Yardımcımız Milletvekilimiz Özlem Zengin, Anayasa komisyonu Başkanımız Milletvekilimiz Yusuf Beyazıt, Adalet Komisyonu üyesi Milletvekili Mustafa Arslan, Belediye başkanı Eyüp Eroğlu, İl kadın ve Gençlik kolları başkanı, İlçe Başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları, il genel meclisi başkanı, meclis üyeleri ve sandık müşahidilerinden mahalle yönetimlerine ,temsilcileri bir ve beraber olarak büyük bir uyum içinde millet için takip ettik, gerçekleştirdik. Kendilerine teşekkür ederim. Milli eğtitim bakanına ayrıca teşekkür ederim. Tokat ilimize son bir yılda hiç olmadığı kadar yoğunluka bakan, genel başkan yardımcıları, devlet büyükleri çalışma ziyaretleri gerçekleştirdiler. Bu anlamda ilimiz büyük bir ilgi görmektedir. Havaalanı bitmesi ile diğer yatırımlarla birlikte bir çok yatırım tamamlanmasıyla ilimiz başta turizm ve tarım olmak üzere birçok alanda daha fazla yatırım alacak ve farklı ivmeler kazanacaktır. Bu yoğun geçen bir yıl bundan sonraki çalışmalarımız içinde bize ilham veriyor. 2023 seçimlerine bu birlik ve beraberlik duygusuyla, azim ve gayretle içinde milletimizle birlikte Türkiye için heyecanla ve ilk günki aşkla hazırlanıyoruz. Ben bugüne kadar emeği geçen yönetim kurulu üyerime ve tüm teşkilatıma teşekkür ederim. Bundan sonra yapacağımız çalışmalarda başarılar dilerim’’ dedi.
Toplantıya katılan Milletvekili Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve İl Genel Meclisi BaşkanıErol Duyum ve diğer başkanlarımız da uyum ve birlik beraberlik içinde yapılan özverili çalışmalar için İl Başkanı ve Yönetim kuruluna teşekkür ettiler. Katılamayan milletvelikleri ve birçok teşkilat mensubumuz telefonla, ziyaretle ve sosyal medyadan 7. olağan kongremizin 1. Yılını kutladılar.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT İL BAŞKANI ALDEMİRDEN ÖZEL GÜNDEM AÇIKLAMASI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com