Tokat Gop.Üniversite Hastanesi Tarafından Randevu Kayıt Uygulaması Geliştirildi

featured

Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ın girişimleri ile Üniversite Hastanemizde hastaların kolayca randevu alabilmesi ve alınan randevuların poliklinik kaydına dönüştürülebilmesi için “Ben Geldim” adlı randevu kayıt uygulaması geliştirildi.
Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ yapmış olduğu açıklamada Üniversite Hastanemizin hem Tokat hem de bölgede hastaların yoğun talebi ile karşılaştığını ifade ederek hasta memnuniyetini artırma yönünde adımların atıldığını kaydetti. “Ben Geldim” uygulaması ile de hastaların randevu almalarının kolaylaştırıldığını kaydeden Rektörümüz bu sayede uzun kuyruk oluşumunun da engellendiğini ifade etti.
Güvenli ve kolay kayıt sistemi
Hasta bilgilerinin en üst düzeyde korunduğu uygulamayı hastalar mobil cihazlarına indirebilecekler. Ayrıca, kolay tasarımı sayesinde randevularını kolayca kayda dönüştürebilecekler. Hasta memnuniyetini ve erişilebilirliği artırmak için hizmete sunulan uygulama ile randevu alan hastalar kendi kayıtlarını yapmak için sıra beklemek zorunda kalmayacaklar.
Uygulamayı indirmek ve detaylı bilgi almak için Üniversite Hastanemizin internet sayfasını ziyaret edebilir ya da [email protected] adresinden yetkililerle iletişim kurabilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Gop.Üniversite Hastanesi Tarafından Randevu Kayıt Uygulaması Geliştirildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir