Tokat Gezirlik Mahallesinde asfaltlama çalışması

featured

Tokat Belediyesi şehir genelinde çeşitli altyapı çalışmaları sebebiyle deforme olan ve yeni açılan yollarda üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda Gezirlik Mahallesi’nin ana arter noktasında bulunan Malazgirt Caddesi’nde yaptığı asfalt çalışmasını tamamlayarak caddeyi trafiğe açtı. 260 metre uzunluğunda asfalt çalışması başlatılan caddede yaklaşık 1800 metrekare asfalt çalışması gerçekleştirildi. 

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “Gezirlik Mahallemizde de çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hem Gezirlik Mahallemizin hem de çevre mahallelerimizin bir geçiş noktası olan Malazgirt Caddemizde de asfalt çalışmamızı yaparak değerli hemşerilerimizin kullanımına sunduk. Gezirlik Mahallemizde Aspaslan Bulvarı’nda daha önce 150 metre bir çalışma yapmıştık. Mahallemizde bu yıl Malazgirt Mahallesindeki çalışmamız ikinci asfalt çalışmamız oldu. Şehrimizin her noktasında altyapı çalışmaları yaptığımız ve ihtiyaç olan bütün yollarda üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdüreceğiz” dedi. 

Tokat Belediyesinden alınan bilgiye göre çalışmalar belirlenen yıllık plan dahilinde ana arterlerde ve yeni açılan yollar ile devam edecek. Gezirlik Mahallesi’ndeki çalışmadan sonra Behzat Bulvarı’nda yol yenileme ve kaldırım çalışmalarının başladığı bildirildi. 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Gezirlik Mahallesinde asfaltlama çalışması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş