takip et takip et
Manşet

19 Eylül 2020 - 16:34:22

TOKAT GENÇLİK MERKEZİMİZDEN EBA EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

Covid 19 ile mücadele kapsamında uzaktan eğitim alan öğrencilere destek olunması noktasında Tokat gençlik merkezimizce yapılan hummalı bir çalışma ile Gençlik Merkezimizi uzaktan eğitim döneminde ‘EBA erişim noktası’ olarak gençlerimizin hizmetine sunduk. Gençlerimizin eğitimlerinden geri kalmaması adına elimizdeki bütün imkanları seferber etmeye devam ediyoruz. İnternet veya bilgisayar sıkıntısı sebebiyle EBA derslerine giremeyen öğrencilerimize destek olunması […]

Covid 19 ile mücadele kapsamında uzaktan eğitim alan öğrencilere destek olunması noktasında Tokat gençlik merkezimizce yapılan hummalı bir çalışma ile Gençlik Merkezimizi uzaktan eğitim döneminde ‘EBA erişim noktası’ olarak gençlerimizin hizmetine sunduk. Gençlerimizin eğitimlerinden geri kalmaması adına elimizdeki bütün imkanları seferber etmeye devam ediyoruz.
İnternet veya bilgisayar sıkıntısı sebebiyle EBA derslerine giremeyen öğrencilerimize destek olunması adına gençlik merkezimizdeki bilgisayar atölyemizde gerekli alt yapı çalışmalarımızı pandemi koşullarına uygun şekilde düzenleyerek, hazırlıklarımızı tamamladık.
“Gençlerimiz; maske, mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde gönül rahatlığı ile Tokat gençlik merkezimizde derslerini takip edebilecekler.
Pandemi dolayısı ile yaşamış olduğumuz bu zor süreçte Merkezlerimizde Liderlerimiz ve gönüllü gençlerimizin destekleri ile siperli maske yapımı, Vefa Sosyal Destek Grupları’nda aktif görev alma, gençlik merkezi faaliyetlerimizi online platformlar üzerinden gerçekleştirmenin yanında, EBA eğitim seferberliğiyle de okulların başladığı dönemde yine gençlerimizin yanındayız.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR