Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Araştırma Proje Hazırlama Eğitimini Başarıyla Tamamladı

featured

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Mühendislik ve Teknolojik Bilimlerde Araştırma Projesi Hazırlama Eğitimi (TOGÜ-APHE) başarıyla tamamlandı. “TÜBİTAK 2237-B Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı” kapsamında düzenlenen etkinlik, 01-03 Aralık 2023 tarihleri arasında Tokat Teknopark’ta gerçekleştirildi.

Üniversite bünyesinden ve çeşitli üniversitelerden gelen eğitmenler ve araştırmacıların katılımıyla gerçekleşen 3 günlük eğitim, projenin temel kavramlarından başlayarak, özgün değer oluşturmaya, yöntem ve materyal hazırlamaya kadar geniş bir yelpazede bilgi sunmayı amaçladı.

Eğitimin ilk gününde, projenin temel kavramlarından başlayarak, ikinci gününde bilgi kaynaklarından, literatür tarama süreçlerine, problemlerin tespitine ve projede başarısızlık sebeplerine odaklanıldı. Üçüncü ve son gününde ise, araştırma yönetimi, bulguların analizi, panel etkinliği ve eğitimin değerlendirilmesi gibi konular işlendi.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, bu tür etkinliklerle araştırma ve proje hazırlama konusundaki bilgi birikimini artırarak, akademik alandaki etkisini güçlendirmeye devam ediyor.

2
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Araştırma Proje Hazırlama Eğitimini Başarıyla Tamamladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com