Tokat Gaziosman Paşa Üniversitesi Özel Çocuklara Yüzme Kursu

Tokat Gaziosman Paşa Üniversitesi ve Türkiye Beyazay Derneği arasında yapılan protokol kapsamında özel gereksinimli çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik olarak yüzme kursu düzenleniyor. Özel gereksinimli çocukların katıldığı kurslar Üniversitemiz Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştiriliyor.

Türkiye Beyazay Derneği Tokat Şube Başkanı Suna ARSLAN KÖTEN yaptığı açıklamada yaz okulu çocuklarına haftada iki gün yüzme kursu düzenlendiğini ifade etti. Yaz okulunda özel gereksinimli çocuklara yönelik birçok faaliyetin gerçekleştirildiğini söyleyen ARSLAN KÖTEN, Üniversite yönetimine vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti.

Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörü Öğr. Gör. Neslihan CANPOLAT ÇIĞ yaptığı açıklamada, “Üniversitemiz ve Türkiye Beyazay Derneği arasında yapılan protokol kapsamında özel gereksinimli çocuklarımıza ve gençlerimize sunduğumuz hizmetlerimize Yüzme Kursunu da ekledik. Çocuklarımız, yüzme öğretmenleriyle birlikte ücretsiz olarak yararlandıkları yüzme havuzunda hem serinliyor hem de yüzme öğreniyor” dedi. CANPOLAT ÇIĞ, Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ın Üniversite yüzme havuzunun tüm özel gereksinimli bireylere ücretsiz olarak açılması talimatı verdiğini, bu nedenle Sayın Rektörümüze teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.
Özel gereksinimli çocukların aileleri ise uygulamadan oldukça memnun olduklarını ifade ederek Üniversitemiz yönetimine teşekkür etti.

2
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Gaziosman Paşa Üniversitesi Özel Çocuklara Yüzme Kursu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş