TOKAT DSYB’DEN BİRLİK SATIŞ ŞUBESİ

featured

Başkan Köten, fiyat, kalite ve hijyen konularında iddialı olduklarını vurgulayarak, satılan her ürünün kefillerinin kendileri olduğunu belirtti. Birlik markasıyla açılan tanzim satış şubesinde, günlük olarak Tokat’ta üretilen sütlerden elde edilen ürünler ile et, bal ve ev yapımı hamur ürünleri satılıyor. Tokat Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından başlatılan bu girişim hakkında Başkan Köten, TOKAT BİRLİK markasıyla ilk şubelerini açmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. “24 Temmuz 2023 tarihi itibariyle TOKAT DSYB’nin kuruluşu olan TOKAT BİRLİK markasıyla ilk şubemizi açmak bizim için büyük bir mutluluktur” diyen Köten, amacımızı ve hedeflerimizi de açıkladı. Başkan İlhan Köten, Tokat DSYB olarak yerel üreticilere destek olmayı ve tüketiciye sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmayı amaçladıklarını belirtti. Bu doğrultuda, tanzim satış şubesinde satılan ürünlerin tamamının güvenilir ve temiz olduğunu garanti ettiklerini vurguladı. Müşterilerin, TOKAT BİRLİK markasının güvencesi altında alışveriş yaparak hem yerel üreticilere destek olabileceğini hem de güvenilir ve lezzetli ürünlere ulaşabileceğini söyledi. Başkan Köten, yerel üreticilerin sütlerinden üretilen ürünlerin yanı sıra et, bal ve ev yapımı hamur ürünlerinin de satışının yapıldığını belirtti. Bu ürünlerin hepsinin en kaliteli şekilde tüketicilere sunulduğunu ve her bir ürünün arkasında TOKAT BİRLİK markasının olduğunu vurguladı. Sonuç olarak, Başkan İlhan Köten liderliğindeki Tokat Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, TOKAT BİRLİK markasıyla tanzim satış şubesini açarak yerel üreticilere destek olmayı ve tüketicilere kaliteli ürünler sunmayı hedefliyor. Bu girişimin başarılı bir şekilde ilerlemesiyle birlikte, Tokat halkı sağlıklı ve güvenilir ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşabilecektir.

Tokat Merkez ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine internet üzerinden satış ve kargo hizmetiyle süt ürünlerini ulaştırdıklarını belirten Başkan İlhan Köten, şunları söyledi:

“Biz Tokat Birlik olarak yaklaşık 10 yıldır Tokat merkez ve yanı sıra Niksar, Turhal ve Almus ilçelerinde üyelerimizin ürettiği sütleri topluyor ve pazarlıyoruz. Süt toplama işi gerçekten zorlu ve zahmetli bir iştir. Çünkü süt, hızlı bir şekilde bozulan ve kolay bakteri üreten bir gıda maddesidir. Ayrıca maalesef, bu sektörde hile yapma olasılığı da oldukça yüksektir. Tarım Bakanlığımız zaman zaman süt ve süt ürünlerinde hile yapan firmaları ifşa etmektedir. Biz ise topladığımız sütlerin her gün düzenli olarak testlerini yapmaktayız. Bu testler; sütün içerisindeki antibiyotik miktarı, yağ oranı, kuru madde miktarı, PH gibi faktörleri kontrol etmeyi içerir. Yani sizler, bizim güvenle tükettiğiniz çiğ sütlerimizi içiniz rahat bir şekilde tüketebilirsiniz. Ürünlerimize gelince, kendi sütlerimizden oluşan ürünlerimizi, TOKAT BİRLİK MARKASI ile anlaşmalı olduğumuz bir süt fabrikasında ürettiriyoruz. Bu üretimde kesinlikle katkı maddesi kullanılmamakta ve en doğal şekilde üretim sağlanmaktadır. Ayrıca kadın kooperatifleriyle de anlaşarak, onlara da en doğal ve kaliteli ürünleri ürettiriyoruz. Kısacası, sattığımız her ürünün arkasında duran bir kuruluşuz. Hiç kimseye, kendilerinin yemediği bir ürünü satmak istemiyoruz. Ürün yelpazemizi her geçen gün genişleterek tüm Tokatlı hemşehrilerimize hizmet etmeyi hedeflemekteyiz. İlk şubemiz olan bu noktamızla birlikte ilerleyen zamanlarda Tokat merkezde birkaç şube daha açmayı planlamaktayız. Fiyat, kalite ve hijyen konusunda iddialıyız. Bu vesileyle, tüm Tokatlı hemşehrilerimizi yeni açtığımız süt ve süt ürünleri satış noktamıza bekliyoruz. Adresimiz, Tokat Birlik Süt ve Süt Ürünleri Satış Noktası, Şoförler Cemiyeti karşısı Migros market yanı olarak belirlenmiştir.”

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT DSYB’DEN BİRLİK SATIŞ ŞUBESİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com