takip et takip et
Manşet

29 Aralık 2020 - 14:19:41

TOKAT DEFTERDARINDAN TSO BAŞKANINA ZİYARET

Tokat Defterdarı Musa Avcu ve Gelir Müdürü Ömer Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Ali Çelik’i makamında ziyaret etti. Genel Sekreterimiz Sinan Ardil’inde bulunduğu ziyarette, yapılandırmada Tokat’ın durumu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Çelik, yaptığı açıklamada, “Halen istenilen seviyede müracaat olmaması nedeniyle iş insanlarımızı bu fırsatı kaçırmamak adına duyarlı olmaya davet ediyoruz.”dedi. Defterdar Avcu ise yapılandırma […]

Tokat Defterdarı Musa Avcu ve Gelir Müdürü Ömer Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Ali Çelik’i makamında ziyaret etti.
Genel Sekreterimiz Sinan Ardil’inde bulunduğu ziyarette, yapılandırmada Tokat’ın durumu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
Başkan Çelik, yaptığı açıklamada, “Halen istenilen seviyede müracaat olmaması nedeniyle iş insanlarımızı bu fırsatı kaçırmamak adına duyarlı olmaya davet ediyoruz.”dedi.
Defterdar Avcu ise yapılandırma başvurusu için son gününün 31 Aralık olduğuna dikkat çekerek, yapılandırmanın vatandaşa büyük avantajlar sağladığını faizli borcu olan bütün vatandaşların başvurması gerektiğini, ilgili personelin hem telefonla hem yüz yüze bütün vatandaşları bilgilendirmek için gerekli donanıma sahip olduğunu söyledi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR