takip et takip et
Manşet

23 Şubat 2019 - 23:48:53

TOKAT, CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN HAZIRLANIYOR

Vali Dr. Ozan Balcı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizi ziyaretleri öncesinde toplu açılış yapılacak olan Gaziosmanpaşa Stadyumu önündeki alanda, Gaziosmanpaşa Stadyumunda ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde yürütülen çalışmalarla ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’dan  bilgiler aldı. Hazırlıkların son durumunu yerinde gören ve incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizi ziyaretleri öncesinde toplu açılış yapılacak olan Gaziosmanpaşa Stadyumu önündeki alanda, Gaziosmanpaşa Stadyumunda ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde yürütülen çalışmalarla ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’dan  bilgiler aldı.
Hazırlıkların son durumunu yerinde gören ve incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmaların özenle ve hassasiyetle yapılmasını istedi.
Alınan güvenlik tedbirleri ve önlemlerle  ilgili de bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tokat’a yakışır bir şekilde karşılanması ve ağırlanması için tüm hazırlıkların en iyi şekilde yapılmasının talimatını verdi. 
İncelemeye Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan ve İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu da katıldı.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR