TOKAT, CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN HAZIRLANIYOR

fyurdakul3 ay önce1 dakika okuma süresi.320 Okunma
?php the_title(''); ?>

Vali Dr. Ozan Balcı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizi ziyaretleri öncesinde toplu açılış yapılacak olan Gaziosmanpaşa Stadyumu önündeki alanda, Gaziosmanpaşa Stadyumunda ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde yürütülen çalışmalarla ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’dan  bilgiler aldı. Hazırlıkların son durumunu yerinde gören ve incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizi ziyaretleri öncesinde toplu açılış yapılacak olan Gaziosmanpaşa Stadyumu önündeki alanda, Gaziosmanpaşa Stadyumunda ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde yürütülen çalışmalarla ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’dan  bilgiler aldı.
Hazırlıkların son durumunu yerinde gören ve incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmaların özenle ve hassasiyetle yapılmasını istedi.
Alınan güvenlik tedbirleri ve önlemlerle  ilgili de bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tokat’a yakışır bir şekilde karşılanması ve ağırlanması için tüm hazırlıkların en iyi şekilde yapılmasının talimatını verdi. 
İncelemeye Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan ve İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu da katıldı.


"TOKAT, CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN HAZIRLANIYOR konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere TOKAT, CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN HAZIRLANIYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TOKAT, CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN HAZIRLANIYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60