takip et takip et
Manşet

23 Kasım 2020 - 12:57:19

TOKAT BELEDİYE BAŞKANI AV. EYÜP EROĞLU’NUN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Öğretmenlerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için büyük bir sorumluluk gerektiren mesleklerini sevgi, şefkat ve heyecanlarını katarak üstün bir gayretle yerine getirmektedir. Öğrencilerine rol model olan öğretmenlerimiz öğrencilerinin kişiliğini, hayata ve insana bakış açısını da şekillendirmektedir; dolayısıyla çocuklarımızın ve gençlerimizin dinamik, açık fikirli, üretken, aynı zamanda da sorumlu fertler olarak yetiştirilmesinde eğitimcilerimize büyük […]

Öğretmenlerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için büyük bir sorumluluk gerektiren mesleklerini sevgi, şefkat ve heyecanlarını katarak üstün bir gayretle yerine getirmektedir.

Öğrencilerine rol model olan öğretmenlerimiz öğrencilerinin kişiliğini, hayata ve insana bakış açısını da şekillendirmektedir; dolayısıyla çocuklarımızın ve gençlerimizin dinamik, açık fikirli, üretken, aynı zamanda da sorumlu fertler olarak yetiştirilmesinde eğitimcilerimize büyük sorumluluklar düşmektedir.
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkilerini gösteren covit 19 salgını nedeniyle yüz yüze eğitim yerine uzaktan eğitimin yapıldığı bu dönemde, tüm çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerini kesintisiz sürdürülmesinde en büyük görevin düştüğü öğretmenlerimize sergiledikleri üstün gayretleri nedeniyle içtenlikle teşekkür ediyorum.

Öğretmenlerimizin bugüne kadar olduğu gibi salgın döneminde de çocuklarımızı evrensel ve bilimsel ilkeler ışığında, milli ve manevi değerlerine yürekten bağlı bireyler olarak gerek yüz yüze gerekse de uzaktan eğitim sürecinde en iyi şekilde yetiştirmeye ve eserleri olacak yeni nesillerimizle bizleri güçlü kılmaya devam edeceklerine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, kıymetli öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, tüm eğitim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Gününü tebrik ediyorum.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR