TOGÜ’de Meme Kanseri Bilgilendirme Konferansı

featured

Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Meme Kanseri Bilgilendirme Konferansı için Pazar ilçesindeki etkinliklere katıldı. Konferans öncesinde Rektör Yılmaz, Pazar Kaymakamı Mehmet Miraç DEMİR’i ve Belediye Başkanı Erdoğan YILMAZ’ı makamlarında ziyaret etti. Her iki ziyarette de karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Ziyaretler sonrasında Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ın katılımıyla Pazar Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda, Pazar halkına yönelik olarak “Meme Kanseri Bilgilendirme Konferansı” gerçekleştirildi. Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ yapmış olduğu konuşmada Rektör olarak en büyük arzu ve idealinin Üniversitemizin bütün alanlardaki uzmanlığını halkın hizmetine açmak ve halkın bu uzmanlıktan sonuna kadar faydalanmasını sağlamak olduğunu belirterek ilimizin farklı bölgelerinde ve farkı alanlarda başlatılan topluma katkı sunan bu tip etkinliklerin artarak devam edeceğini söyledi. Meme kanserinin özellikle kadınların hem sağlığını hem de yaşam kalitesini ciddi şekilde etkileyen bir hastalık olduğunu ifade eden Rektörümüz, Üniversitemiz Tıp Fakültesi uzmanlarının, risk faktörleri, erken teşhisin önemi, tedavi seçenekleri ve son gelişmeler hakkında bilgi vereceklerini belirtti. Rektör Fatih Yılmaz konuşmasını herkese sağlıklı bir yaşam dileyerek sonlandırdı.
Akabinde Tıp Fakültesi öğretim üyeleri tarafından “Meme Kanseri Bilgilendirme Konferansı” gerçekleştirildi. Prof. Dr. Namık ÖZKAN’ın moderatörlüğünde gerçekleşen konferansta Doç. Dr. Bülent KOCA, meme kanseri ile ilgili bilgileri dinleyicilere aktardı.
Konferans sonrasında Rektörümüz, Pazar Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Öğrencilerle sohbet eden Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ öğrencilerin taleplerini dinledi.
Öğleden sonra ise öğrencilere yönelik olarak Üniversitemiz Eğitim Fakültesi ve Pazar MYO’da “Meme Kanseri Bilgilendirme Konferansı” gerçekleştirildi. Konferansa akademik ve idari personelimiz ile öğrenciler katıldı.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOGÜ’de Meme Kanseri Bilgilendirme Konferansı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com