TOGÜ’de Cumhuriyetin 100’üncü Yılı Konferansları

featured

TOGÜ tarafından Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla Tokat merkezdeki liselerde konferanslar dizisi gerçekleştirildi. Ayrıca bir de panel düzenlendi. Panel ve konferanslar dizisi 17-25 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Konferanslar Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi, Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi, Tokat Borsa İstanbul Sosyal Bilimler Lisesi ve 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesinde farklı günlerde gerçekleştirildi. Konferanslarda Üniversite öğretim üyeleri Prof. Dr. Alpaslan DEMİR, Prof. Dr. İsmet TÜRKMEN, Doç. Dr. Samettin BAŞOL ve Dr. Öğretim Üyesi Hakan YAŞAR konuşmacı olarak yer aldı.
Üniversite tarafından Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla bir de panel gerçekleştirildi. Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen panelde Prof. Dr. Alpaslan DEMİR, Doç. Dr. Samettin BAŞOL ve Dr. Öğretim Üyesi Edip UZUNDAL konuşmacı olarak yer aldı.
Öğretim üyelerimiz Cumhuriyetin anlam ve önemi konusunu ve Cumhuriyete giden süreci tarihsel bir perspektifle ele alarak öğrencilere aktardı. Öğrencilerden gelen sorular da yanıtlandı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOGÜ’de Cumhuriyetin 100’üncü Yılı Konferansları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com