TOGÜ’de Bir Çınarın Gözünden Gelenekten Geleceğe Öğretmenlik

featured

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi tarafından Emekli Eğitim Yöneticisi Salih ZENGİN’in konuşmacı olarak yer aldığı “Bir Çınarın Gözünden Gelenekten Geleceğe Öğretmenlik” söyleşisi gerçekleştirildi. Şehit Hüseyin Kısa Konferans Salonunda düzenlenen söyleşiye Rektör Danışmanı Doç. Dr. Yusuf TEMÜR, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdal ŞENOCAK, Dekan yardımcılarımız Prof. Dr. Uğur AKIN, Prof. Dr. Adem ŞAHİN, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz katıldı.
Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk SÖNMEZ yapmış olduğu konuşmada Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında, 24 Kasım öğretmenler gününde şehrin eğitiminde önemli katkıları olan Salih ZENGİN’i Üniversitemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirtti. Tüm öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarının 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayan SÖNMEZ, katılımları için hocalarımıza ve öğrencilerimize teşekkürlerini iletti.
Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdal ŞENOCAK yapmış olduğu konuşmada sahada uzun yıllar hizmet vermiş değerli öğretmenlerimizle öğrencilerimizi buluşturmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayan ŞENOCAK, öğretmen adaylarımıza vereceği bilgilerden dolayı Salih ZENGİN’e teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.
Akabinde Emekli Eğitim Yöneticisi Salih ZENGİN tarafından “Bir Çınarın Gözünden Gelenekten Geleceğe Öğretmenlik” söyleşisine geçildi. ZENGİN, söyleşisinde kendi hayatından anekdotlara da yer vererek öğretmenlik mesleği ile ilgili detaylı bilgileri dinleyicilere aktardı.
Programda Milletvekili Av. Özlem ZENGİN de babası Salih ZENGİN için bir video gönderdi. ZENGİN, öğretmenlerin önce bireyi devamında da toplumu inşa ettiklerini ifade ederek başta babası ve annesi olmak üzere tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.
“Bir Çınarın Gözünden Gelenekten Geleceğe Öğretmenlik” söyleşisi teşekkür belgesi ve plaket takdimi ile son buldu.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOGÜ’de Bir Çınarın Gözünden Gelenekten Geleceğe Öğretmenlik

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com