TOGÜ Öğretim Üyeleri En Etkili Bilim İnsanları Listesinde

featured

TOGÜ Üniversitesi öğretim üyeleri, Stanford Üniversitesi tarafından açıklanan “Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesi”nde yer alarak büyük bir başarı elde etti. En çok alıntı yapılan bilim insanlarının belirlendiği çalışma 22 bilimsel alan ve 174 alt alana ayrılarak “yıllık etki” ve “kariyer boyu etki” olarak iki kategoride hazırlandı.
Sıralama oluşturulurken akademisyenlerin nitelikli yayın sayısı, yayınların yer aldığı derginin etkisi, patent sayısı, yapılan atıf sayısı, h-indeks, hm-indeks, makale sayısı, atıf alan makale sayısı ve yayınlandığı derginin etkisi gibi uluslararası ölçütler kullanıldı. 1 Ekim 2023 itibarıyla tüm Scopus yazar profilleri kullanılarak yapılan sıralamada Üniversitemizden akademisyenler de yer aldı.
En Etkili Bilim İnsanları 2022 Etki Sıralamasında Prof. Dr. Mustafa TÜZEN, Prof. Dr. Cemil ALKAN, Prof. Dr. Ömer KUTLU, Prof. Dr. Naim ÇAĞMAN, Prof. Dr. Ramazan ERENLER ve Prof. Dr. Ömer IŞILDAK yer aldı.
Kariyer Boyu Etki sıralamasında ise Prof. Dr. Mustafa TÜZEN, Prof. Dr. Cemil ALKAN ve Prof. Dr. Durali MENDİL yer aldı.
Yapılan sıralamada yer alarak büyük başarı elde eden öğretim üyelerimizi tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOGÜ Öğretim Üyeleri En Etkili Bilim İnsanları Listesinde

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com