TOGÜ Öğrencilerinin İlk Öğlen Yemeği Menüsünü Belirledi

featured

Üniversitemiz tarafından sunulan yemekhane hizmetlerinde yenilik yapılarak menüyü öğrencilerin belirlemesi için anket yapıldı. Yapılan anket sonucu yeni akademik yıldaki ilk öğle yemeği menüsü öğrencilerimiz tarafından belirlendi.
Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ın direktifleriyle bu yıl ilk kez hayata geçirilen uygulama ile Üniversitemiz öğrencileri yeni akademik yılın ilk öğle yemeğini belirledi. Sosyal medya kanallarımızdan yapılan anket sonuçlarına göre öğrenciler, %60 oy ile mercimek çorbası, %45 oy ile döner, pilav ve %64 oy ile baklavayı yeni akademik yılın ilk öğle yemeği menüsü olarak belirledi.
9 Ekim pazartesi gününün menüsünü belirlemek için oluşturulan anket Üniversitemizin resmi instagram hesabından yayınlandı. 54 bin kullanıcı tarafından görüntülenen anket 25 bin kişinin oyu ile sonuçlandı. Belirlenen menü bugün öğle yemeği olarak öğrencilere sunuldu. Katılımın yoğunluğu öğrencilerin hayata geçirilen uygulamalardan memnun olduğunu gösterdi. 2023-2024 eğitim öğretim yılında uygulanan bu hizmet düzenli aralıklarla tekrarlanacak.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOGÜ Öğrencilerinin İlk Öğlen Yemeği Menüsünü Belirledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir