TOGÜ İle Margulan Üniversitesi Arasında Yüksek Lisans Protokolü İmzalandı

featured

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile Kazakistan Margulan Üniversitesi arasında yüksek lisans eğitim protokolü imzalandı. Rektörlük makamında gerçekleşen protokol imza törenine TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Margulan Üniversitesi Rektörü Zhanbol ZHILBAYEV, Rektör Yardımcısı Bauyrzhan YESSENGELDIN, Dekan Anara KARIMOVA, Rektör Danışmanı ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Şahin SÖZEN, Tarih Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alpaslan DEMİR Yabancı Diller Eğitimi Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Zafer SUSOY katıldı.


Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile Kazakistan Margulan Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile Tarih ve İngiliz Dili Eğitimi Bölümü öğrencileri yüksek lisans yapabilecekler.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ, imzalanan protokolün öğrencilerimize ve personelimize hayırlar getirmesini dileyerek Rektör ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti. Margulan Üniversitesi Rektörü Zhanbol ZHILBAYEV de Rektör YILMAZ’a işbirlikleri ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOGÜ İle Margulan Üniversitesi Arasında Yüksek Lisans Protokolü İmzalandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com