TNT Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

TNT Kargo, müşterilerine hızlı ve güvenilir kargo hizmetleri sunmaktadır. TNT Kargo çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Mesai saatleri ise yine hafta içi her gün 08:30-18:00 olarak belirlenmiştir. TNT Kargo, ülke içi ve uluslararası gönderilerde de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için özveriyle çalışmaktadır. Siz de TNT Kargo ile gönderilerinizi güvenle teslim edebilirsiniz.

TNT Kargo Çalışma Saatleri ve Teslimat Bilgileri

TNT Kargo Şubelerinin Açılış ve Kapanış Saatleri

TNT, Türkiye’de ve dünyada faaliyet gösteren en büyük kargo şirketlerinden biridir. TNT Express, 200’den fazla ülkeye belge, parsel ve nakliye hizmeti sunmaktadır. TNT kargo, ülkemizde her noktaya teslimat gerçekleştirmektedir ve ülkemizde çok sayıda ilimizde şubesi bulunmaktadır. TNT kargo, hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılırken, akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Cumartesi günleri de yine sabah saat 08:30’da açılırken, akşam daha erken bir saatte, saat 16:00’da kapanmaktadır. TNT kargo, Pazar günleri hizmet vermemektedir.

TNT Kargo Teslimat / Dağıtım Saatleri

TNT Kargo hafta içi ve Cumartesi günleri kargo dağıtımı gerçekleştirmektedir. TNT Express teslimat saatleri, sabah saat 09:00 ile akşam saat 18:00 arasında gerçekleşmektedir.

TNT Kargo Bayramda Çalışıyor Mu?

TNT Kargo, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır. Ancak arefe günlerinde açıktır.

TNT Kargo Şubeleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

TNT Kargo, ülkemizde çok sayıda ilimizde şubesi bulunan bir kargo şirketidir. Ayrıca şirketin genel müdürlüğü İstanbul ilimizde yer almaktadır. TNT kargo çalışma saatleri, mesai saatleri, teslimat saatleri, dağıtım saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı gibi detaylı bilgileri müşterileriyle paylaşmaktadır.

TNT kargo şubelerine, internet üzerinden veya telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden kargo takibi yapabilir, şubelerin telefon numaralarına ve adreslerine erişebilirsiniz. Ayrıca, TNT kargo şubeleri, müşteri hizmetleri telefon numarası olan “444 0 868” aracılığıyla da müşterilerinin soru ve sorunlarına çözüm bulmaktadır.

TNT Kargo hakkında daha fazla bilgi edinmek için, resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TNT Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir