Timothee Chalamet Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured

Timothee Chalamet: Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

timohee-chalamet-nereli

Timothee Chalamet Kimdir?

Timothee Hal Chalamet, 27 Aralık 1995 tarihinde Manhattan, New York’ta doğmuştur. Genç yaşına rağmen oyunculuk kariyerinde büyük başarılar elde etmiş, dünya çapında tanınan bir isim haline gelmiştir.

Boyu ve Kilosu

Timothee Chalamet’in boyu 1.83 metre, kilosu ise 68 kilogramdır. Dikkat çeken fit görünümüyle genç hayranlarının ilgisini çekmektedir.

Yaşı ve Kazancı

Chalamet, yazının yazıldığı tarihte 26 yaşındadır. Genç yaşına rağmen kariyeri boyunca önemli başarılar elde etmiş ve milyonlarca dolar kazanmıştır. Elde ettiği kazançlarla lüks bir hayat sürdüğü bilinmektedir.

Sevgilisi

Timothee Chalamet’in genç hayranlarını üzen bir haberimiz var. Şu an için resmi bir sevgilisi bulunmamaktadır. Ancak hayranları sürekli olarak ilişki dedikodularıyla meşgul etmektedir.

Biyografisi

Chalamet, oyunculuk kariyerine 2008 yılında başlamış ve o tarihten itibaren birçok dizi ve filmde rol almıştır. 2017 yapımı “Call Me by Your Name” filmiyle Altın Küre’ye aday gösterilmiş ve geniş bir tanınma kazanmıştır. Ardından “Lady Bird” ve “Beautiful Boy” gibi filmlerdeki performanslarıyla da dikkat çekmiştir. Oyunculuk yeteneği ve genç yaşına rağmen gösterdiği başarılarla dikkatleri üzerine çekmiş, genç oyuncular arasında öne çıkan bir isim olmuştur.

Timothee Chalamet, sadece genç yaşına rağmen oyunculuk kariyerinde büyük başarılar elde etmiş bir isim değil, aynı zamanda tarzı ve duruşuyla da gençlerin ilham kaynağı olmuştur. Hayatı ve kariyeriyle ilgili merak edilen birçok konuda her zaman merak uyandırmaya devam edecektir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Timothee Chalamet Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com