takip et takip et
Tokat Haberleri

18 Şubat 2019 - 09:16:42

SPOR TOKAT EFELER LİGİNDE

Vali Dr. Ozan Balcı, yakından ilgilendiği Spor Tokat sporcuları ile birlikte, Efeler Ligi voleybol maçında Tokat Belediye Plevne ile Galatasaray arasında oynanan müsabakayı izledi.   Ali Yücel Spor Salonunda oynanan müsabaka öncesi Spor Tokat projesi kapsamında çeşitli spor branşlarına katılan sporcu öğrenciler düzenledikleri gösteri ve etkinliklerle salonu renklendirdiler. Voleybol Efeler Ligi 18. haftasında, Tokat Belediye Plevne, sahasında karşılaştığı Galatasaray’a, 2-3 kaybettiği […]

Vali Dr. Ozan Balcı, yakından ilgilendiği Spor Tokat sporcuları ile birlikte, Efeler Ligi voleybol maçında Tokat Belediye Plevne ile Galatasaray arasında oynanan müsabakayı izledi.   Ali Yücel Spor Salonunda oynanan müsabaka öncesi Spor Tokat projesi kapsamında çeşitli spor branşlarına katılan sporcu öğrenciler düzenledikleri gösteri ve etkinliklerle salonu renklendirdiler.


Voleybol Efeler Ligi 18. haftasında, Tokat Belediye Plevne, sahasında karşılaştığı Galatasaray’a, 2-3 kaybettiği müsabakayı Vali Ozan Balcı’nın yanı sıra Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Rıfat Dönel, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Vali Yardımcısı Mehmet Gödekmerdan, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ve çok sayıda taraftar izledi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR