SPOR TOKAT EFELER LİGİNDE

fyurdakul3 ay önce1 dakika okuma süresi.272 Okunma
?php the_title(''); ?>

Vali Dr. Ozan Balcı, yakından ilgilendiği Spor Tokat sporcuları ile birlikte, Efeler Ligi voleybol maçında Tokat Belediye Plevne ile Galatasaray arasında oynanan müsabakayı izledi.   Ali Yücel Spor Salonunda oynanan müsabaka öncesi Spor Tokat projesi kapsamında çeşitli spor branşlarına katılan sporcu öğrenciler düzenledikleri gösteri ve etkinliklerle salonu renklendirdiler. Voleybol Efeler Ligi 18. haftasında, Tokat Belediye Plevne, sahasında karşılaştığı Galatasaray’a, 2-3 kaybettiği […]

Vali Dr. Ozan Balcı, yakından ilgilendiği Spor Tokat sporcuları ile birlikte, Efeler Ligi voleybol maçında Tokat Belediye Plevne ile Galatasaray arasında oynanan müsabakayı izledi.   Ali Yücel Spor Salonunda oynanan müsabaka öncesi Spor Tokat projesi kapsamında çeşitli spor branşlarına katılan sporcu öğrenciler düzenledikleri gösteri ve etkinliklerle salonu renklendirdiler.


Voleybol Efeler Ligi 18. haftasında, Tokat Belediye Plevne, sahasında karşılaştığı Galatasaray’a, 2-3 kaybettiği müsabakayı Vali Ozan Balcı’nın yanı sıra Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Rıfat Dönel, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Vali Yardımcısı Mehmet Gödekmerdan, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ve çok sayıda taraftar izledi.


"SPOR TOKAT EFELER LİGİNDE konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere SPOR TOKAT EFELER LİGİNDE ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SPOR TOKAT EFELER LİGİNDE ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60