SPOR TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

fyurdakul2 ay önce2 dakika okuma süresi.289 Okunma
?php the_title(''); ?>

Spor Tokat değerlendirme toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.   Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Spor Tokat’ın başladığı ilk toplantıdan Spor Tokat’ın paydaşı olan kurum ve sivil toplum kuruluşları bilgilendirme toplantısına, Spor Tokat yürütme kurulu toplantılarından Spor Tokat beden eğitimi öğretmenleri ile toplantıya, Spor Tokat faaliyetlerinden Spor Tokat spor malzemelerinin il genelinde dağıtımlarına kadar geçen […]

Spor Tokat değerlendirme toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.   Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Spor Tokat’ın başladığı ilk toplantıdan Spor Tokat’ın paydaşı olan kurum ve sivil toplum kuruluşları bilgilendirme toplantısına, Spor Tokat yürütme kurulu toplantılarından Spor Tokat beden eğitimi öğretmenleri ile toplantıya, Spor Tokat faaliyetlerinden Spor Tokat spor malzemelerinin il genelinde dağıtımlarına kadar geçen sürecin gözden geçirilmesi ile başlayan toplantıda Spor Tokat’ın hedefleri, uygulama aşamaları, Spor Tokat organizasyon şeması, Tokat tesis envanteri, Spor Tokat öğrenci ve eğitici sayıları, Spor Tokat branş grafiği ve görseller üzerinden Spor Tokat branş etkinlikleri ele alınarak değerlendirildi.   Spor Tokat kapsamında yapılan çalışmaların önemine değinerek Türkiye’ye örnek olacağını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmalara aşkla, şevkle, yılmadan, yılgınlık göstermeden devam edileceğini, eksikliklerin bir plan dahilinde giderilmeye çalışılacağını kaydetti.   Spor Tokat ile güzel ve değerli işlerin ortaya konulduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, Spor Tokat’ın yürütülmesinde başta Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü olmak üzere tüm kurumlarda ve kuruluşlarda emeği geçen ve destek veren herkese teşekkür etti.   Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ve Spor Tokat Yürütme Kurulu katıldı.     SPOR TOKAT“Tokat Spor” Projesi’nin Amacı Spor Tokat projesi ile İlimiz merkez, ilçe, belde ve köylerimizde eğitim öğretim gören çocuklarımızın ve gençlerimizin yetenek ve istekleri doğrultusunda en az bir spor branşıyla tanışmaları, spor kültürünün tabana yayılması, sporu hayatlarında bir yaşam felsefesi haline getirmeleri, her türlü kötü alışkanlıktan uzak durmaları, sağlıklı yaşamı ön plana çıkarmaları, sağlıklı nesiller yetiştirilmesi, obezite ve bağımlılığa karşı mücadeleye öncülük edilmesi amaçlanmaktır.   “Tokat Spor” Projesi’nin Hedefi Valiliğimiz himayesinde başta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz olmak üzere, ilimizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlar ile güç birliği yaparak, bir program dahilinde her tür ve kademedeki okullarda eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin spor yapmalarına olanak sağlamak, Ruhen ve bedenen sağlıklı nesiller yetiştirmek, özgüveni yüksek, ülkesini ve milletini seven, topluma faydalı nesiller yetiştirmek ve ayrıca sporda yetenekli çocuklarımızın keşfedilerek ilimiz ve ülke sporuna kazandırılması hedeflenmektedir.

Kategori: Tokat Haberleri
Etiket:

"SPOR TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere SPOR TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SPOR TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60