takip et takip et
Manşet

15 Aralık 2020 - 13:22:36

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA CADDE VE SOKAKLAR TEMİZLENDİ

Tokat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kaldırım ve caddeler köpüklü su ile yıkandı. Kısıtlama dolayısı ile boş kalan cadde ve sokaklarda hızlı ve etkin bir çalışma yapma fırsatı bulduklarını belirten Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, temizlik ve dezenfekte çalışmalarının aralıksız olarak devam edeceğini söyledi. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; “Pandemi sürecinin […]

Tokat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kaldırım ve caddeler köpüklü su ile yıkandı.
Kısıtlama dolayısı ile boş kalan cadde ve sokaklarda hızlı ve etkin bir çalışma yapma fırsatı bulduklarını belirten Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, temizlik ve dezenfekte çalışmalarının aralıksız olarak devam edeceğini söyledi.
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; “Pandemi sürecinin ilk günlerinden itibaren ekiplerimiz 7/24 temizlik ve dezenfekte çalışmalarına devam ediyorlar. Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde ise, şehrimizin ana cadde ve kaldırımlarında köpüklü su ile yıkama çalışması yaparak, vatandaşlarımıza şehrimizi hazırlıyoruz. Bir yandan temizlik çalışmalarımız devam ederken, bir yandan da Veteriner İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince halkımızın yoğun olarak bulunduğu bölgelerde dezenfekte çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah bu süreci hep birlikte atlatacağız. Bizler de Tokat Belediyesi olarak bu sürece ilişkin tüm çalışmalarımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak devam edeceğiz” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR