takip et takip et
Manşet

28 Nisan 2020 - 12:12:40

Şehitlerimizin Aileleri ile Gazilerimiz ve Ailelerinin Her Zaman Yanındayız

Vali Dr. Ozan Balcı, İl merkez ve ilçelerde bulunan şehit ve gazi dernek başkanları ile videkonferans yolu düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıda şehit gazi dernekleri başkanları ile tek tek sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, dernek başkanlarına hayırlı ramazanlar diledi. Vali Dr. Ozan Balcı,  “ Vatan ve millet uğruna yaptığınız mücadeleler Türk milletinin […]

Vali Dr. Ozan Balcı, İl merkez ve ilçelerde bulunan şehit ve gazi dernek başkanları ile videkonferans yolu düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
Gerçekleştirilen toplantıda şehit gazi dernekleri başkanları ile tek tek sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, dernek başkanlarına hayırlı ramazanlar diledi.
Vali Dr. Ozan Balcı,  “ Vatan ve millet uğruna yaptığınız mücadeleler Türk milletinin yüreğinde her zaman derin izler bırakmıştır. Türk devleti ve milleti adına gösterdiğiniz fedakarlık ve kahramanlık için şükranlarımı ifade etmek istiyorum. Hayatını kaybeden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmetle, hürmetle anıyor, hayatta olan gazilerimize ve değerli ailelerine minnet, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Vali Dr. Ozan Balcı, şehit aileleri ile gazi ve ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirterek,  “Türk milleti asil ve şerefli bir millettir. Kendisi için fedakarlık yapanları asla yalnız bırakmaz. Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin emrindeyiz. Devletimizin kurumları, kişileri her zaman yanınızdadır. Ayrıca  herhangi bir sıkıntınızda Vefa Sosyal Destek ekiplerimiz 7 gün 24 saat çalışıyorlar. İhtiyaç ve taleplerinizi çekinmeden ekiplerimize iletebilirsiniz.” dedi.Toplantıya videokonrans yolu ile, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Tokat Şube Başkanı  Bilal Özmen, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit dul ve Yetimleri Derneği Tokat Başkanı İbrahim Güleç, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Demirel, Erbaa Şehit Aileleri ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Eryurt, Turhal Şehit Aileleri Dayanışma Derneği Orhan Kılıç, Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Himmet Atakol katıldı.

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR