ŞEHİT YAKUP AKDAĞ’IN AİLESİ ZİYARET EDİLDİ

fyurdakul3 ay önce1 dakika okuma süresi.188 Okunma
?php the_title(''); ?>

İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) çalışma ziyaretleri kapsamında Tokat’a gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil ve Vali Dr. Ozan Balcı, şehit Yakup Akdağ’ın ailesini evinde ziyaret etti. 2017 yılında Siirt’in Baykan İlçesi Çukurca köyünde görev yaptığı sırada hain terör örgütünün saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Yakup Akdağ’ın annesi Gülizar ve babası Zekeriye […]

İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) çalışma ziyaretleri kapsamında Tokat’a gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil ve Vali Dr. Ozan Balcı, şehit Yakup Akdağ’ın ailesini evinde ziyaret etti. 2017 yılında Siirt’in Baykan İlçesi Çukurca köyünde görev yaptığı sırada hain terör örgütünün saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Yakup Akdağ’ın annesi Gülizar ve babası Zekeriye Akdağ’ı ziyaret eden Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil ve Vali Dr. Ozan Balcı, aile ile bir süre sohbet ettiler.   Şehit ailelerinin devlete ve millete  emanet olduklarını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, devletin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu söyledi. Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, şehidin engelli kardeşi Sevda Akdağ’a kitap hediye ederken, şehit ailesine de Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir’in de katıldığı ziyarette şehitler ruhuna dualar edildi.

Kategori: Tokat Haberleri
Etiket:

"ŞEHİT YAKUP AKDAĞ’IN AİLESİ ZİYARET EDİLDİ konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere ŞEHİT YAKUP AKDAĞ’IN AİLESİ ZİYARET EDİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ŞEHİT YAKUP AKDAĞ’IN AİLESİ ZİYARET EDİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60