takip et takip et
Manşet

31 Mayıs 2020 - 16:53:41

Şehit Piyade Uzman Çavuş Uğur Bora Son Yolcuğuna Uğurlandı

Vali Dr. Ozan Balcı, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK ile çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Uğur Bora’nın Niksar’ın Yolkonak Beldesinde düzenlenen cenaze törenine katıldı. Hakkari Çukurca’da hain bölücü terör örgütü ile çıkan çatışmada şehit olan P. Uzm. Çvş. Uğur Bora’nın naaşı helikopterle getirildiği Niksar Komando Taburunda törenle karşılandı.‬ Törene Vali Dr. Ozan […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK ile çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Uğur Bora’nın Niksar’ın Yolkonak Beldesinde düzenlenen cenaze törenine katıldı.
Hakkari Çukurca’da hain bölücü terör örgütü ile çıkan çatışmada şehit olan P. Uzm. Çvş. Uğur Bora’nın naaşı helikopterle getirildiği Niksar Komando Taburunda törenle karşılandı.‬ Törene Vali Dr. Ozan Balcı, Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Milletvekili Kadim Durmaz, Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, il ve ilçe protokolü, askeri erkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Şehidin defnedileceği mezarlığın yakınındaki alanda kılınan cenaze namazı sonrası şehit Uzman Çavuş Uğur Bora’nın cenazesi Yolkonak belde mezarlığında toprağa verildi.
Vali Dr. Ozan Balcı ve Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş, şehit P.Uzm.Çvş. Uğur Bora’nın naaşı önünde taşınan fotoğrafını ve naaşındaki Türk Bayrağını şehit babası Turan Bora’ya teslim etti. Vali Dr. Ozan Balcı,  şehit ailesine  taziyelerini iletti.
https://youtu.be/T-U_pbfZFV8
https://youtu.be/qb9ka7bCIMk

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR