ŞEHİT DEDESİNE VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ZİYARET

fyurdakul3 ay önce1 dakika okuma süresi.259 Okunma
?php the_title(''); ?>

Vali Dr. Ozan Balcı, Şehit Yakup Akdağ’ın dedesi Mehmet Akdağ’ı işyerinde ziyaret etti.   Geçtiğimiz yıl Siirt’in Baykan İlçesinde teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Yakup Akdağ’ın dedesi Mehmet Akdağ’ı Behzat Çarşısındaki  işyerinde ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, şehit dedesi ile bir süre sohbet etti.   Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Zile […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Şehit Yakup Akdağ’ın dedesi Mehmet Akdağ’ı işyerinde ziyaret etti.   Geçtiğimiz yıl Siirt’in Baykan İlçesinde teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Yakup Akdağ’ın dedesi Mehmet Akdağ’ı Behzat Çarşısındaki  işyerinde ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, şehit dedesi ile bir süre sohbet etti.   Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Zile Kaymakamı Kubilay Ant ve İl Jandarma Komutanı Hidayet Arıkan’ın da eşlik ziyarette, Vali Dr. Ozan Balcı, şehit yakınlarının devlete ve millete emanet olduklarını, her zaman yanlarında olduğunu, istedikleri zaman kendisine ulaşabileceklerini söyledi.   Şehit dedesi Mehmet Akdağ, gerçekleşen ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti belirterek, Vali Dr. Ozan Balcı’ya teşekkür etti.   Vali Dr. Ozan Balcı, ziyarette şehit dedesi Mehmet Akdağ’a işlerinde kolaylıklar ve bol kazançlar temennisini de dile getirdi.


"ŞEHİT DEDESİNE VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ZİYARET konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere ŞEHİT DEDESİNE VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ŞEHİT DEDESİNE VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60