Sanal Çadır

featured

Sanal Çadır, dünyanın her yerinde etkinliklere veya kamplara katılma imkanı sağlayan bir online platformdur. Bu platform, kullanıcılarına çadır kiralama hizmetleri sunar ve sadece birkaç tıklama ile ihtiyaç duydukları çadırı seçerek kolayca rezervasyon yapabilirler. Sanal Çadır, güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçenekleri de sunar. Hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için ideal bir çözüm olan Sanal Çadır, kaliteli hizmetleri ve geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken bir platformdur. Eğer bir etkinliğe veya kampe katılmayı planlıyorsanız, Sanal Çadır’ı tercih ederek, pratik, ekonomik ve güvenli bir seçim yapabilirsiniz.

Sanal Çadır Nedir?

Sanal çadır, 2014 yılından beri hizmet veren bir uygulamadır. Birçok dünya çapında tanınmış markanın sezon sonu ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bir platformdur. Sanal çadır Lacoste, Burberry, Gant ve Converse gibi markaları bünyesinde bulundurmaktadır. VİP üye olan kişilerin birçok avantajı bulunmaktadır.

VİP Üye Olmak

Sanal çadır VİP üye olmak isteyen kişilerin geçmişteki dönemlere ait 2500 TL ve üzeri alışveriş yapmış olması gerekmektedir. VİP üyeler için fırsatlar normal tarihten iki gün öncesinde başlamaktadır. Ayrıca, VİP üyelere özel indirim kodları sunulmaktadır.

Lacoste Erkek Ayakkabı İndirimleri

Sanal çadır, Nike, Adidas, Gant gibi dünya çapında tanınmış markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Lacoste Erkek Ayakkabı indirimleri de oldukça revaçtadır. %60’a varan indirimler sunulmaktadır. Üye olmak isteyen kişiler, kolaylıkla üye olabilmektedir ve bu üyelik ücretsizdir.

Sanal Çadır Güvenilir mi?

Sanal çadır 2021 yılında 18 Ekim tarihinde açılmaktadır. Genellikle Şubat ve Eylül aylarında açılmaktadır. Uygulama, 15 gün boyunca hizmet vermektedir. VİP üyeler için ise açık kaldığı süre 17 güne çıkmaktadır. Sanal çadır, güvenilir bir uygulamadır.

Özel Günler

Ayrıca, sanal çadır özel günlerde de açılabilmektedir. Bu özel günler arasında sevgililer günü, anneler günü ve black friday gibi günler bulunmaktadır. Bu özel günlerde de uygulamanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sanal Çadır Kaç Gün Açık?

Sanal çadır yılda iki kez açılmaktadır ve toplam açık olduğu süre 30 gündür. 15 gün boyunca uygulamanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. VİP üyeler için ise uygulamanın açık kaldığı süre 17 güne çıkmaktadır.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Sanal Çadır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com