Rektör Prof.Dr.Fatih Yılmaz Öğrencilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

featured

2023 YKS’de üniversite kazanan öğrenciler İstanbul Tokat Dernekleri Federasyonu (İSTOKDEF) tarafından düzenlenen Tokat gezisi kapsamında Üniversitemizi ziyaret etti. Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mücahit EĞRİ, İSTOKDEF Başkanı Rasim YAĞAR başkanlığında Üniversitemize ziyarette bulunan öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldi.
Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ öğrencileri üniversitemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek 2023 YKS’deki başarılarından dolayı tebrik etti. Rektörümüz konuşmasında, “Yıllarca verdiğiniz emek ve yorucu bir maraton sonucu Türkiye’nin farklı illerinde üniversite kazandınız ve yakın bir zamanda üniversite eğitiminize başlayacaksınız. Sizleri göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı kutluyorum. Bireysel gelişiminiz için Üniversitenizin ve yerleşkelerinin tüm sosyal, kültürel ve sportif olanaklarından en üst düzeyde yararlanmanızı arzu ediyorum” ifadelerine yer verdi.
Rektörümüz üniversitemizle ilgili bilgiler de aktararak kampüsümüzün dünyanın en yeşil kampüsleri arasında yer aldığını ifade etti. Öğrencilere Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinin kapısının her daim açık olduğunu belirten Rektörümüz ziyaretlerinden dolayı Dernek Başkanı, yönetim kurulu ve öğrencilere teşekkürlerini iletti.
Kahvaltı programı sonrasında Üniversitemiz KARMER birimi eşliğinde kampüsümüzde gezi düzenlendi. Öğrencilere Üniversitemizle ilgili bilgiler aktarıldı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Rektör Prof.Dr.Fatih Yılmaz Öğrencilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com