REKTÖR Prof.Dr.Fatih YILMAZ ÖĞRENCİLER İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

featured

Rektör Prof.Dr.Fatih YILMAZ üniversitemiz fakültelerine birinci ve ikinci sırada yerleşen öğrencilerimizle kahvaltıda buluştu. Üniversitemiz sosyal tesislerinde gerçekleşen kahvaltı programına Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ ve merkezdeki lisans programlarına dereceyle yerleşen öğrencilerimiz katıldı.
Soru cevap şeklinde ve samimi bir sohbet ortamında geçen programda, öğrencilerimiz Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ ile tanıştı ve sohbet esnasında üniversite yaşamı ve eğitime dair birinci ağızdan tecrübeler paylaşıldı.
Öğrencilerimize üniversitemizde düzenlenen sosyal aktivitelere katılmalarını tavsiye eden Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Erasmus+ değişim programlarından ve sosyal transkriptten bahsetti. Öğrencilere yurt dışı deneyiminin, yabancı dil öğrenmenin kazanımlardan söz eden Rektör YILMAZ, üniversite hayatının sadece akademik başarı için değil, ayrıca kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda da gelişim için büyük fırsatlar sunduğunu belirtti. Rektör YILMAZ öğrencilerimizin katıldığı türlü sosyokültürel aktivitelerin Sosyal Transkripte yer alacağını ve bunun öğrencilerimizi daha katılımcı olmaya teşvik edeceğini sözlerine ekledi.
Başarıyı fark eden ve ödüllendiren Üniversite misyonu çerçevesinde düzenlenen bu buluşma ve benzeri etkinlikler yıl boyu devam edecek.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
REKTÖR Prof.Dr.Fatih YILMAZ ÖĞRENCİLER İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir