takip et takip et
Manşet

24 Ekim 2020 - 15:41:03

PTT, 180. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

Vali Dr. Ozan Balcı, Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 180. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında PTT Tokat Başmüdürü Muhterem Demir ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. PTT’nin köklü bir tarihi geçmişe ve kültürel mirasa sahip olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, PTT çalışanlarının çok önemli bir görevi ifa ettiğini söyledi.  PTT’nin 180. kuruluş yıl dönümünü kutlayan […]

Vali Dr. Ozan Balcı, Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 180. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında PTT Tokat Başmüdürü Muhterem Demir ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
PTT’nin köklü bir tarihi geçmişe ve kültürel mirasa sahip olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, PTT çalışanlarının çok önemli bir görevi ifa ettiğini söyledi.  PTT’nin 180. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşlarımıza vermiş oldukları hizmetlerden dolayı tüm PTT çalışanlarına teşekkür ederek, işlerinde başarılar diledi.
Ziyarette PTT Başmüdürü Muhterem Demir, Vali Dr. Ozan Balcı’ya Milli Mücadelenin 100. yılına ait görsellerle hazırlanmış pul albümü takdim etti.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR