Philippe Coutinho – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

H2: Philippe Coutinho – Kilo, Boy, Nereli, Yaş, Sevgilisi

Philippe Coutinho kimdir, kaç kg ve kaç cm?

Brezilyalı futbolcu Philippe Coutinho Correia, 12 Haziran 1992 tarihinde Rio de Janeiro’da doğmuştur. Şu anda 29 yaşındadır. 1.71 metre (171 cm) boyunda ve yaklaşık 68 kilogram ağırlığındadır.

H2: Kısaca Hayatı (Biyografi)

Futbol kariyerinin başlangıcı ve transferleri

Philippe Coutinho’nun futbol kariyeri oldukça genç yaşta başlamıştır. İlkokul eğitimine başlamadan önce Vasco da Gama altyapısında futbol hayatına adım atmıştır. 17 yaşında profesyonel futbol kariyerine başlayarak Avrupa’nın büyük kulüplerinin dikkatini çekmiştir. 2010 yılında Inter’e transfer olan Coutinho, burada istediği performansı sergileyemeyince 2013 yılında Liverpool’a transfer olmuştur. Liverpool’daki başarılı performansıyla Brezilya Milli Takımı’na kadar yükselmiş ve 2017 yılında Barcelona’ya yüksek ücretli bir transfer gerçekleştirmiştir.

H2: Diğer Detaylar

Göz rengi, doğal saç rengi ve sevgilisi

Philippe Coutinho’nun göz rengi kahverengidir ve doğal saç rengi koyu kahverengidir. Ayrıca sevgilisi Aine Coutinho ile 2012 yılında evlenmiştir.

Bu bilgiler ışığında Philippe Coutinho’nun fiziksel özellikleri, biyografisi ve kariyeri hakkında detaylı bilgi sahibi oldunuz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Philippe Coutinho – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir