Para Kazandıran Uygulamalar Hangileridir?

featured
İnternet üzerinden para kazanmanın birçok yolu bulunuyor. Kişilerin son dönemlerde bir hayli talep gösterdiği yöntemlerden biri de para kazanılan uygulamaları bulmak ve keşfetmektir. Günümüzde uygulamaları kullanarak, reklam izleyerek ya da çeşitli görevleri gerçekleştirerek para kazananların sayısı oldukça fazladır. Özellikle telefonlardan takip edilebilen ve uzmanlık gerektirmeyen uygulamalar ise en çok tercih edilenlerdir. 2024 yılında uygulamalardan para kazanmak için ilk olarak yöntem belirlenmelidir.
  • Uygulamadan para kazanmak için reklam mı izlenecek, görev mi yapılacak yoksa buna uygulama mı karar verecek bu durum açıklığa kavuşturulmalıdır.
  • Bu şekilde bir araştırma yaptığınızda karşınıza birçok uygulama çıkacaktır.
  • Bu uygulamaları güzelce araştırmanız ve ödeme yöntemlerini kontrol etmeniz son derece önemlidir.
  • Paypal 2024 yılı itibariyle ülkemizde hala yasak olduğundan sadece bu yöntemle ödeme yapan platformları tercih etmeniz mantıklı bir hareket olmayacaktır.
  • Yanıltıcı uygulamalardan kaçının. Bu uygulamalar vasıtasıyla kazanılacak tutar az çok bellidir. Size bu meblağın çok çok üzerinde bir kazanç vadeden uygulama büyük ihtimalle spamdır.
  • Bu bağlamda uygulamalar ponzi sistemi gibi üyelerden para da isteyebilmektedir.
  • Bizlerin size tavsiyesi hangi uygulama ne kadar kazanç vadederse etsin asla üyelik sonrası para yatırımı sağlamayın.
  • Para kazandıran uygulamaların tek görevi size ek gelir sağlamaktır.
Sizlere kazanç sağlayacak uygulamaları araştırırken ücret-zaman dengesini çok iyi ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Asgari ücretin 17 002 TL olduğu bu günlerde aylık 5000 TL civarında bir kazanç sağlamak oldukça güzel bir yatırımdır. Ancak telefonda ya da bilgisayar başında saatler harcayarak sadece komik rakamlar kazanıyorsanız bu durumu sürdürmenin de bir anlamı yoktur.

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar Hangileridir?

Sosyal Medya Hesapları

Para kazanılan uygulamalar denildiğinde akıllara öncelikli olarak aktif olarak kullanılan sosyal medya hesapları gelmektedir. Burada ister İnstagram olsun ister telegram, para kazanmak için belirli kriterlerin takip edilmesi gerekmektedir.Öncelikli olarak platform fark etmeksizin para kazanmak için ilk gerekli durum takipçi sayınızın çok olması ya da popüler bir karakter olmanızdır. Örnekle açıklamak gerekirse Twitter’da bir borsa sayfası yönetip paylaşımlar yapan ve analizleri sadece Telegram kanalında paylaştığını söyleyen biri bu işten para kazanacaktır.İnstagram ise özellikle linkleme ve reklam alma yoluyla kullanıcılara bol para kazanma şansı vermektedir. Aynı şekilde Youtube’a video yüklemeyi seven biriyseniz sizi takip edenlerden abonelik ücreti alarak ek gelir sağlamanız mümkündür. Burada dikkat etmeniz gereken ise hangi mecrada hangi şekilde aktif olmanız gerektiğidir. Aynı şekilde reklam alarak ya da çeşitli kanalları geliştirip satarak gelir elde etme şansınız da bulunmaktadır.Özellikle İnstagram ve Twitter sayfalarını geliştirerek satan ve ciddi gelirler elde eden kullanıcıların sayısı yadsınamayacak kadar çoktur. Aynı şekilde Tiktok’da çeşitli videolar paylaşarak takipçi kasan ve sonrasında bu hesabı satarak gelir elde edenler vardır. Bu şekilde gelir elde edebileceğiniz gibi tam tersi taraftan başlayarak satılık bir hesap alıp onu geliştirebilir ve reklam alarak kazanç sağlayabilirsiniz.

2- PuanPara

Son dönemlerin popüler para kazanma uygulamalarından biri de Puanpara’dır. Uygulama içerisinde verilen görevleri yaparak ek gelir elde edebileceğiniz Puanpara, telefondan da kullanılabildiği için çokça tercih edilmektedir.Sistem sizlere bir takım görevler tanımlamakta ve her yapılan iş için puan vermektedir. Dilerseniz size verilmesini istediğiniz görev konularını da kolayca filtreleyebilirsiniz. Kurulum sonrasında hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.Ancak kurulum esnasında telefon numarasına gelen kod ile doğrulama yapmanız isteniyor. Bu Puanpara’nın çoklu üyelik açılmasını engellemek için uyguladığı bir güvenlik adımı olarak öne çıkıyor. Kullanıcılar farklı bir telefon ile üyelik gerçekleştirebilse de bunun tespiti halinde içerideki bakiyeye de bloke konabilmektedir. Kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan biri de Puanpara’da hangi yöntemlerle para kazanılabildiğidir.
  • Web sitelerini ziyaret ederek
  • Verilen görevleri yaparak
  • Piyasaya yeni çıkan oyunları test ederek
  • Sosyal medya hesaplarında beğeni, yorum ya da paylaşım yaparak
  • Çeşitli linklere tıklayarak para kazanmanız mümkündür.
Puanpara’da ödemenin hem Papara hesabına hem de direkt banka hesabına FAST ile yapılabilmesi, oldukça önemli bir ayrıntıdır. Yani bazı uygulamalarda olan günlerde bekleme Puanpara uygulamasından yoktur. Ancak her uygulamada olduğu gibi Puanpara’da da belirli bir ödeme günü bulunmaktadır.

3- Havucum.com

Google Play Store üzerinden de kolayca indirebileceğiniz Havucum, doldurulan anket başına kullanıcılara ödeme yapan bir uygulamadır. Uygulamayı indirmeniz akabinde sistem sizden kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Yaşınız, yaşadığınız şehir, hobileriniz ve aylık geliriniz; sistemin size atayacağı anket sayısını belirlemektedir.Bilgileriniz uygulamada ne kadar tam ve eksiksiz olursa alacağınız anket de ona nazaran fazla olacaktır. Özellikle İstanbul’da yaşayan ve yaşları 25-40 arasında olan kitlenin en çok anketi alan kişiler olduğu bilinmektedir.Paranızı hesaba çekebilmek için sadece talimat vermeniz ise yeterli oluyor. Havucum.com; banka havalesi ile ödeme yaptığı gibi Migros hediye çeki ve Papara ile de çekim yapmanıza olanak veriyor. Havucum.com’a olan talep arttıkça ödeme yöntemlerinin daha da artacağını öngörülmektedir.

4- Sweatcoin

Listemizde yer verdiğimiz para kazanılan uygulamalardan bir diğeri de Sweatcoin’dir. WHO olarak bilinen Dünya Sağlık Örgütü, Apple, Samsung ve Amazon gibi dev firmalar tarafından da desteklenen bu uygulama sizlere attığınız adım başına ödeme yapmaktadır.Atılan her adım başı ödemenin gerçekleştiği bu plaftorm telefonlarda da uygulama olarak indirilebilmektedir. Uygulamada kazancınızı kripto cüzdanlara çekebildiğiniz gibi nakit olarak hesabınıza da aktarabilirsiniz.Aynı şekilde kazancın çeşitli yardım kuruluşlarına bağışlanabilmesi de mümkün kılınmıştır. Bunun için uygulamada bir de özel alan bulunmaktadır. Ancak yardımda bulunmak istediğiniz kurumun Sweatcoin ile anlaşmalı olması gerekmektedir.

5- Kelime Bul Gerçek Para Kazan

Genel kültürünü kullanarak gelir elde etmek isteyenlere önerebileceğiniz en güzel uygulama Kelime Bul Gerçek Para Kazan’dır. Karıştırılmış 30 kelimeden oluşan desteyi anlamlı bir hale getirerek kazanç sağlayabileceğiniz bu uygulama, aralarda reklam da aldığı için bir nebze yüksek ödemeler yapabilmektedir. Tabi ki size verilen puanı bitirmeden en kısa sürede kelimeleri doğru yerlere yerleştirmek önemlidir.Kalan puan hanenize aktarılmakta ve size gelir olarak sunulmaktadır. Yapılan her hamle için sistem sizden 50 puan düşürmektedir. Uygulama 5’den 1’e kadar yükselerek devam eden bir rozet sistemiyle çalışmaktadır.Kelime Bul Gerçek Para Kazan uygulamasından çekim yapabilmek için bir de TRX hesabınız olması gerekmektedir. Kısacası kripto para adresiniz olmadan bu uygulamadan kazandığınız ücreti çekme şansınız bulunmamaktadır. Plafform bu yönüyle bolca eleştiri alsa da 2024 yılı sonlarına doğru farklı ödeme alma yöntemlerinin de ekleneceği düşünülmektedir.Görüldüğü gibi sermayesiz para kazanılan uygulamaların sayısı günden güne artmaktadır. Siz de bu uygulamalardan birini tercih ederek ek gelir kazanma şansına erişebilirsiniz. Yazımızda bahsedilen yöntemlerden hangisi size en uygunsa seçiminizi ona göre yapmanızı tavsiye ediyoruz.Başka bir kişinin bu listedeki uygulamalardan çok para kazanması sizin de kazanacağınız anlamına gelmiyor. Ya da aynı şekilde neredeyse hiç kimseye para kazandırmayan bir uygulama size ciddi anlamda gelir sağlayabilir. Bunun için yapmanız gereken ödeme yöntemlerini, uygulamanın çalışma şeklini ve ona ne kadar zaman ayrılması gerektiğini iyi analiz etmeniz gerekmektedir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Para Kazandıran Uygulamalar Hangileridir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş