Panora AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Panora AVM, Ankara’nın en popüler alışveriş merkezlerinden biridir. Mağazalar, restoranlar, eğlence alanları ve sinema salonları gibi birçok seçenek sunar. Panora AVM’nin çalışma ve mesai saatleri 10:00-22:00 arasındadır. Haftanın her günü ziyaret edebilir ve alışverişinizi keyifle yapabilirsiniz. Panora AVM, Ankara’daki alışveriş ve eğlence deneyimi için ideal bir yerdir.

Panora AVM Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ankara, ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden birçoklarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu AVM’lerden bir tanesi de Panora Alışveriş Merkezi’dir. Panora AVM, ülkemizdeki en büyük ve en çok ziyaret edilen AVM’ler arasında yer almaktadır. Aşağıdaki başlıklardan Panora AVM ile ilgili önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Panora AVM Çalışma Saatleri

Panora AVM sabah saat 10:00 itibariyle hizmet vermeye başlar ve akşamları saat 22:00’de kapanır. AVM haftanın her günü açıktır, yani Pazartesi’den Pazar’a hizmet vermektedir. Unutmamanız gereken bir detay ise bayramlarda açık olan Panora AVM, bayramın ilk günü öğleden sonra saat 14:00’te açılırken, arefe günleri de saat 23:00’de kapanmaktadır.

Panora AVM’de Bulunan Mağazalar

Panora AVM, saydam yüzünden dışarıya baktığınızda, havuzları, doğası, açık spor alanı ile ülkemizdeki en büyük peyzaj alanına sahip alışveriş merkezlerinden birisidir. İçerisinde birçok mağaza bulunduran AVM’de aynı zamanda Akbank, Garanti Bankası gibi sayısız bankanın ATM’si de yer almaktadır.

Panora AVM’ye Nasıl Gidilir?

Panora AVM, Ankara ilimizde Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Haritayı kullanarak kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Panora AVM Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Panora AVM sabah saat 10:00 itibariyle hizmet vermeye başlamaktadır. AVM akşamları ise saat 22:00’de kapanmaktadır. Aşağıdaki bilgilere göz atarak, hangi günler açık olduğunu öğrenebilirsiniz.

Panora AVM Hafta Sonu Açık mı / Kapalı mı?

Panora AVM hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) ve hafta sonu (Cumartesi, Pazar) aynı çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Panora AVM Bayramda Açık mı / Kapalı mı?

Panora AVM, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve arefe günlerinde açıktır. Ancak bayramların ilk günü öğleden sonra saat 14:00’te açılırken, arefe günleri de saat 23:00’de kapanmaktadır. Bunun dışında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda, ziyaret etmek istediğiniz tarihte Panora AVM’nin çalışma saatlerine göre planlama yapabilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Panora AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir