takip et takip et
Manşet

13 Nisan 2021 - 09:14:00

Özlenen iftar çadırı evlere taşınıyor

Tüm dünyada ve ülkemizde devam eden pandemi süreci nedeniyle bu yıl da Zile’de kurulmayan iftar çadırının yerini aşevi aldı. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Zile’de ihtiyaç sahipleri, kimsesi olmayan, koronavirüse yakalanmış ya da bakıma muhtaç vatandaşlar için dev kazanlar kaynamaya, gönül sofraları kurulmaya başladı. Tüm dünyada ve ülkemizde devam eden pandemi süreci nedeniyle bu yıl da […]

Tüm dünyada ve ülkemizde devam eden pandemi süreci nedeniyle bu yıl da Zile’de kurulmayan iftar çadırının yerini aşevi aldı.

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Zile’de ihtiyaç sahipleri, kimsesi olmayan, koronavirüse yakalanmış ya da bakıma muhtaç vatandaşlar için dev kazanlar kaynamaya, gönül sofraları kurulmaya başladı.

Tüm dünyada ve ülkemizde devam eden pandemi süreci nedeniyle bu yıl da Zile’de kurulmayan iftar çadırının yerini aşevi aldı. İhtiyaç sahipleri için dev kazanlar kaynamaya gönül sofralarının hazırlıkları yapılmaya başlandı.

Ramazan ayının birlik beraberlik ve dayanışma ayı olduğuna dikkat çeken Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, bundan önce olduğu gibi Ramazan ayında da her zaman vatandaşlarının yanında olmaya devam edeceklerini ve ‘Komşusu açken kendisi tok yatan bizden değildir’ anlayışını Millet olarak her zaman taşıdıklarını kaydetti.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR