ÖZGÜR ÖZEL TOKAT’A GELİYOR

featured

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili, Manisa Milletvekili Sayın Özgür Özel 5 Mayıs Cuma günü Tokat’a geliyor.

Çorum ve Merzifon programlarından sonra Tokat’a gelecek olan Özel, saat 15:30’da Turhal Cumhuriyet Meydanında Turhal halkıyla buluşacak.

Halkla buluşma sonrası Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Turhal Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret edecek.

Tokat Merkeze geçecek olan Özel, Güryıldız Belde Başkanlığının açılışını gerçekleştirip Emirseyit Beldesinde çiftçilerle buluşup Erzak Kadın Kooperatifini ziyaret edecek.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Tokat’a gelişiyle ilgili ortak bir açıklama yapan Tokat İl Başkanı Murat Yazıcı, Tokat Milletvekili ve Milletvekili Adayı Kadim Durmaz, Milletvekili Adayları Duran Kum, Ayhan Karabekiroğlu, Mehmet Ali Kocaoğlu, Cem Çıtak, Merkez İlçe Başkanı Ender Ergün ve Turhal İlçe Başkanı Hasan Yücel Resuloğlu; “ Türkiye kamuoyunun yakından tanıdığı ve yaptığı yapıcı açıklamalarla her zaman gündemde olan Grup Başkanvekilimiz Sn. Özgür Özel’i ilimizde konuk edeceğiz. Bir zamanlar nahiye merkeziyken şuan göç veren ilçelerimizin başında gelen Turhal ilçemizde halkımızla buluşturacağız. Turhal Cumhuriyet Meydanında özellikle yerel gündemle alakalı önemli açıklamalar yapacak. Programda açılışımız olacak, çiftçilerimiz ve Kadın üreticilerimizle buluşturacağız. Ve bir sonraki programları için ilimizden uğurlayacağız. Tüm hemşerilerimizi 5 Mayıs Cuma Günü saat 15:30 ‘da Turhal Cumhuriyet Meydanına davet ediyoruz.”

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
ÖZGÜR ÖZEL TOKAT’A GELİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir