Yükleniyor ..
Safatv

Ordu için sağanak uyarısı

2 ay önce072
Ordu için sağanak uyarısı

Ordu’nun İkizce ve Çaybaşı ilçelerinde kuvvetli sağanak beklendiği bildirildi. Ordu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Meteoroloji Samsun 10’uncu Bölge Müdürlüğü verilerine göre, her iki ilçede de kuvvetli sağanak beklendiği vurgulandı. İkizce ve Çaybaşı ilçeleri çevresinde metrekareye saatte 21 ila 50 kilogram yağış düşeceği tahmin edildiği kaydedilen açıklamada, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği belirtildi. […]

Ordu’nun İkizce ve Çaybaşı ilçelerinde kuvvetli sağanak beklendiği bildirildi.

Ordu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Meteoroloji Samsun 10’uncu Bölge Müdürlüğü verilerine göre, her iki ilçede de kuvvetli sağanak beklendiği vurgulandı.

İkizce ve Çaybaşı ilçeleri çevresinde metrekareye saatte 21 ila 50 kilogram yağış düşeceği tahmin edildiği kaydedilen açıklamada, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği belirtildi.

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Ordu için sağanak uyarısı konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Ordu için sağanak uyarısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ordu için sağanak uyarısı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?